Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Lekárnička drevená nástenná veľká


Cena s DPH:
29,60€

Medzi povinnosti zamestnávateľa patrí aj povinnosť vybaviť pracovisko prostriedkami nevyhnutnými pre poskytnutie 1. pomoci. Splňte si svoju zákonom stanovenú povinnosť a zabezpečte na pracovisku lekárničku.

Nástenná lekárnička z dreva je vhodná pre veľké firmy aj menšie prevádzky. Je rozdelená dvomi prepážkami pre prehľadnejšie uloženie zdravotníckych pomôcok. Vnútri lekárničky sa nachádza 5 poličiek. Dvierka lekárničky viete zamknúť, čím je obsah lekárničky chránený pred odcudzením.

Drevená lekárnička je označená na dvierkach bielym krížom v zelenom poli pre rýchlejšiu orientáciu a nájdenie miesta s prostriedkami prvej pomoci. V prípade potreby ju viete jednoducho upevniť na stenu. Lekárničku na pracovisku umiestnite na ľahko dostupnom mieste.

Nástenná lekárnička neobsahuje náplň.

Pri výbere náplne do lekárničky na pracovisku vychádzajte z charakteru práce, ktorú vaši zamestnanci na pracovisku vykonávajú.

Rozmery nástennej lekárničky:

283 x 238 x 11 mm


Rozmery a hmotnosť
Rozmery 283 x 238 x 11

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: