Lakťový iplikátor

Kód produktu: P89054

0 / 5

7,00 €
Skladom
6 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Trpíte bolesťami lakťového kĺbu? Zbavte sa nepríjemnej obmedzujúcej bolesti lakťovým iplikátorom.

Čo je iplikátor ?

Iplikátor je sústava kovových a plastových modulov s ostrými hrotmi, upevnenými na polyetylénovej alebo textilnej podložke, určených najmä na odstránenie akútnych a chronických bolestí.

Iplikátor pôsobí stovkami ihiel na veľkých plochách tela mechanizmom mikroihloreflexoterapie. Zosilňuje mikrocirkuláciu, vyvoláva uvoľnenie svalových štruktúr, aktivizuje lymfatický a krvný obeh, zlepšuje vyživovanie všetkých častí tela, na ktoré sa prikladá.

Kde sa iplikátor najčastejšie aplikuje?

Iplikátor sa obvykle prikladá pozdĺž celej chrbtice v polohe ľahu alebo priamo na bolestivé časti chrbtice, a lokálne všade tam, kde pacient cíti bolesť. Po prvej aplikácii iplikatora pacient pociťuje ľahkosť v pohyboch a často zvýšenú schopnosť myslenia. Vznikajúca počiatočná bolestivá reakcia na pôsobenie hrotov (nie viac ako 3 minúty) sa mení na pocit príjemného tepla a ospalosti.

Používajúc rezervy dané človeku prírodou, ľudia pomocou Iplikatora dosahujú lepšie využitie možností organizmu, zabezpečujúc si tak plnohodnotné zdravie. A čo je dôležité, môžu to všetko vykonávať v domácich podmienkach. Dlhodobé používanie Iplikatora štartuje proces vnútornej regenerácie orgánov človeka – niekedy umožňuje zvládnuť aj ťažké choroby.

Iplikátor môžete použiť pri:

  • prevencii, zmenšenie alebo úplné odstránenie bolesti pri radikulitíde a osteochondróze,
  • odstraňovaní problémov s perifernou nervovou sústavou, pri krčno-ramennom syndróme, taktiež pri neurologických prejavoch osteochondrózy chrbtice,
  • zvýšení odolnosti organizmu pri rýchlej únave svalov,
  • odstraňovaní bolestivého syndrómu svalových tkanív chrbtice, šije, svalov rúk a nôh,
  • odstraňovaní svalových spaziem, bolesti v kĺboch, obnovenie pohyblivosti v kĺboch a chrbtici,
  • odstraňovaní chronickej nespavosti, normalizáciu spánku, odstránenie stresových stavov a bolesti hlavy,
  • znížení ukladania tuku v dôsledku posilnenia krvného obehu v povrchových tkanivách oblasti pásu a bedier,
  • obnovení a zvýšení aktivity v práci, športe aj v bežnom živote

Pod vplyvom Iplikatora na celý povrch chrbtice sa stimulujú výmenné procesy v chrupavkovom tkanive medzistavcových diskov, zmenšuje sa zápal nervových zakončení, zlepšuje sa prekrvenie vnútorných orgánov a mozgu. V mieste bezprostredného pôsobenia dráždia hroty modulov kožu, vďaka čomu sa rozširujú kapiláry a vzniká príjemný pocit tepla. Inak povedané, akýmkoľvek spôsobom je Iplikator používaný, výsledok sa podobá účinku starej čínskej akupunktúry, ale bez prepichnutia kože. Vďaka spojeniu miestneho a celkového pôsobenia sa obvykle zlepšuje aj celkový zdravotný stav pacienta.

Pôsobenie a efekt

Pôsobením implikátora vzniká spätná biologická väzba so životu dôležitými orgánmi, centrami a všetkými oddielmi nervovej sústavy. Hormonálny systém organizmu taktiež reaguje obnovením homeostázy. Prebieha výroba vlastných liečivých látok v organizme, neuropeptídov, endorfínov, enkefalínov atď. Je známe, že v našom tele je množstvo bodov, ktoré zodpovedajú za prácu rôznych vnútorných orgánov vrátane chrbtice.

Pôsobením Iplikatora na chrbticu sa normalizuje spánok, zoslabuje alebo mizne bolesť, zlepšuje sa práca vnútorných orgánov, zvyšuje sa práceschopnosť, zlepšuje sa pohyblivosť v rozličných skupinách svalov, zlepšuje sa citlivosť napríklad po porážke. Pri tlaku stimuluje taktiež sympatickú a parasympatickú nervovú sústavu. Bolesť mizne obyčajne už pod vplyvom pôsobenia akéhokoľvek únosného tlaku počas niekoľkých sekúnd alebo minút. Pôsobiac takto cez nervovú sústavu na svalový systém, pacient pociťuje, ako počas 10 sekúnd sa sval uvoľňuje.

Podľa efektu svojho pôsobenia môže byť porovnávaný s hypnózou, ale vplyv hypnózy ide smerom od mozgu k telu, zatiaľ čo vplyv Iplikatora ide smerom od tela k mozgu. Liečenie Iplikatorom možno zaradiť do rady fyzioprocedúr v domácich podmienkach. Procedúru masáže možno prevádzať kdekoľvek, na pracovisku, doma, na cestách. Na Iplikator si môžete ľahnúť, môžete ho umiestniť na opierku kresla, oprieť sa naň a podobne. Obyčajne pacienti pociťujú, ako sa únava vytráca a rýchlo sa obnovujú sily.

Pri bolestiach lakťového kĺbu sa používa na lokálne pritlačenie. Kĺbový lakťový iplikátor v mäkkom bavlnenom poťahu.      

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A