Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie DDT-1L s nebulizérom

Kód produktu: DDT-1L

0 / 5

865,80 €
3-4 týždne
865 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie DDT-1L s nebulizérom je ľahký a zároveň výkonný kyslíkový koncentrátor, ktorý môžete vďaka rukoväti v hornej časti jednoducho premiestňovať. U tohto prístroja je prietok kyslíka nastaviteľný tlačidlom a to v úrovniach 1 až 6L / min, vždy po jednom litri.

Tento kyslíkový koncentrátor je schopný nepretržite pracovať. Je vybavený aj časovačom, ktorý umožňuje nastaviť dobu, pri ktorej bude koncentrátor v prevádzke. Tento prístroj zo vzduchu filtruje všetky nečistoty, prach, vírusy, baktérie a osviežuje výstupný vzduch obohacovaním kyslíka. Výstupom je teda obohatený vzduch kyslíkom.
 
Prístroj má veľmi tichý motorom (hlučnosť ≤45 dB). Súčasťou balenia sú aj nosové hadičky pre pohodlný prívod kyslíka. Koncentrácia výstupného kyslíka je jednoducho nastaviteľná ventilom prietokomeru.
 
Kyslíkový koncentrátor môžete ľahko premiestňovať vďaka jeho nízkej hmotnosti a rukoväti na jeho hornej strane. Prístroj má vysokú stabilitu, spracovania a potrebné certifikácie zaručujúce dlhú životnosť.

Prístroj zaručuje stabilný a kvalitný prísun kyslíka. Naviac je šetrný k prírode - neprodukuje žiadne chemikálie a je zdravotne nezávadný.

Minimálna koncentrácia kyslíka pri jednotlivých úrovniach nastaveného prietoku:

Prístroj je vybavený molekulárnym sitom, ktorý zaisťuje kvalitu a čistotu výstupného kyslíka. Je využívaný najnovší princíp fyzického tlaku pre absorpciu (PSA) nečistôt v bežnom vzduchu. Pracuje so vzduchom pri normálnej teplote bez akýchkoľvek pridávaných chemických látok. Pohlcuje dusík a iné plyny. Životnosť tohto sita je udávaná až 20 rokov.

Funkcie tohto kyslíkového koncentrátora:

  • Funkcia ionizácie, 500 miliónov na 1 cm3
  • Funkcia časovača (max. 180 minút)
  • Nízka spotreba energie
  • Režim spánku
  • Automatické vypnutie, kvôli ochrane prístroja
  • Infračervené diaľkové ovládanie
  • Vytvára kyslík akumuláciou
  • Podporuje dýchanie kyslíka dvoch ľudí naraz
  • Dotykové ovládanie displeja
  • Zabudovaná funkcia rozprašovača – umožňuje vdychovanie maličkých čiastočiek vody (odporúča sa používanie destilovanej vody) do dýchacích ciest a pomáha tak pri liečbe dýchacích ochorení.

Technické parametre
Hlučnosť: cca 45 dB (veľmi tiché)
Koncentrácia kyslíka: 30% - 93%
Napájanie: AC 230 V
Prietok kyslíka: 1-6l/min (1l/min>90%)
Príkon: 130 W
Rozmery a hmotnosť
Celková hĺbka: 180 mm
Celková šírka: 340 mm
Celková výška: 310 mm
Hmotnosť: 6500 g
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A