Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS

Kód produktu: KS525

0 / 5

1 090,00 € 1 130,00 €
Skladom
870 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Profesionálny kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS je kvalitný kyslíkový prístroj vyrobený v USA. Tento koncentrátor môžete použiť na profesionálne aj domáce použitie. Terapia kyslíkom pomáha ľudom s respiračnými ochoreniami, podporuje činnosť vnútorných orgánov, zmierňuje stres, únavu a priaznivo vplýva na kvalitu pleti.

Moderný kyslíkový koncentrátor od renomovanej americkej spoločnosti DeVilbiss Healthcare, ktorá je svetovým lídrom v oblasti navrhovania a výroby zdravotníckych pomôcok používaných pri ochoreniach dýchacích ciest. Výroba v USA a dlhoročné skúsenosti na svetovom trhu sú zárukou vysoko kvalitných koncentrátorov kyslíka.

Tieto zariadenia sú jedným z najlepších na svete. Ich veľmi nízka miera zlyhania, jednoduchá obsluha, vysoká kvalita a dobrá cena sú odpoveďou na Vaše potreby.

Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS je zariadenie, vďaka ktorému získa vaše telo potrebné množstvo vysoko koncentrovaného čistého kyslíka. Terapia kyslíkom prispieva k zvýšeniu imunity, pomáha pri respiračných ochoreniach, podporuje činnosť vnútorných orgánov, zmierňuje stres a únavu. Tento vysoko-kvalitný kyslíkový koncetrátor môžete používať nepretržite 24 hodín denne alebo na pár hodin denne. Pozitívne účinky kyslíkovej terapie pocítia napr. športovci, študenti, tehotné ženy. Kyslíková terapia priaznivo vplýva na kvalitu pleti, a preto sa stáva veľmi populárnou aj v kozmetických salónoch.

Kyslíková terapia

Vzduch, ktorý dýchame, obsahuje 21% kyslíka, 78% dusíka a 1% oxidu uhoľnatého, argónu, hélia a ostatných plynov. Až 90% našej energie získavame z kyslíka, nie zo vzduchu. Liečebné a regeneračné metódy sú založené na inhalovaní zvýšenej koncentrácii kyslíku, kde koncentrácia kyslíka dosahuje až 90 – 95 %.

Inhalácia kyslíka

 • zabraňuje nedostatku energie v organizme
 • zlepšuje výkonnosť
 • zvyšuje prekrvenie tkanív a orgánov
 • priaznivo ovplyvňuje liečbu ochorení centrálnej nervovej sústavy a kardiovaskulárneho systému
 • ovplyvňuje liečbu ochorení tráviacej sústavy
 • ovplyvňuje liečbu urologických, gynekologických a onkologických ochorení
 • pôsobí proti ochoreniam pohybového aparátu
 • pôsobí preventívne proti týmto ochoreniam

Vlastnosti – kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS:

 • Regulácia toku kyslíka: zaručuje veľmi vysokú koncentráciu kyslíka v celom rozsahu prietoku od 0,5l - 5 LPM, maximálny odporúčaný prietok je 5 litrov za minútu.
 • Vysoká miera vygenerovaného kyslíka: pri 1-5 LPM je percento čistého kyslíka 93% ± 3%.
 • Ľahká preprava: Nízka hmotnosť, rukoväť a 4 ovládateľné kolesá zlepšujú každodenné pohodlie pri používaní.
 • Jednoduché použitie: Má ľahký prístup k zvlhčovaču a vzduchovému filtru a intuitívne reguluje prietok kyslíka pomocou gombíka. Aby to fungovalo, stačí ho zapojiť a spustiť.
 • Ekonomická prevádzka: Relatívne nízka spotreba energie - 290 W pri 2 l / min.
 • Bezpečné a spoľahlivé používanie - vybavené vizuálnym a zvukovým signálom: Informuje o nízkej hladine kyslíka, poklese tlaku, nedostatku napájania alebo o potrebe servisnej kontroly.
 • Počítadlo hodín: Zobrazuje počet odpracovaných hodín.
 • Nízka pracovná hlučnosť: Neruší počas spánku (<40 dB).

Použitie:

Kyslíkový koncentrátor je poháňaný elektricky. Prístroj oddeľuje kyslík z okolitého vzduchu, čo umožňuje dodávku vysoko čistého prídavného kyslíku prostredníctvom koncového dielu. Pri filtrovaní kyslíka z okolitého vzduchu sa neovplyvní normálne množstvo kyslíka v miestnosti. Pre spustenie koncetrátora je potrebné mať čistý vzduchový filter umiestnený na zadnej strane prístroja a následne môžete pripojiť kyslíkovú hadičku s maskou, cez ktorú budete vdychovať vygenerovaný kyslík. Tento kyslíkový koncentrátor obsahuje novšie dvierka filtru a preto filter hrubých častíc v priehradke nie je potrebný. Ak potrebujete zvlhčený kyslík, je možné pripojiť nádobku s vodou.

Prezentačné video produktu:

Prehľad ďalších kyslíkových koncentrátorov z našej ponuky

Viac o jednotlivých produktoch sa dozviete kliknutím na konkrétny model:
✅ Yuwell 500
✅ Yuwell 600
✅ 8F-3AW
✅ 8F-5AW


Technické parametre
Alarm > = 62 dBa
Hlučnosť: < 40 dB (50 Hz)
Koncentrácia kyslíka: 93% (± 3%)
Prevádzková doba: 24h/denne
Prietok kyslíka: 0,5 - 5l/min
Spotreba energie: 230 V / 50 Hz - 312 W (priemerne) 230 V / 50 Hz - 296 W (priemerne pri 1.2 LPM a menej) 230 V / 60 Hz - 387 W (priemerne) 230 V / 60 Hz - 369 W (priemerne pri 1.2 LPM a menej)
Výkon: 220-230 V, 50 Hz, 1.55 Amp 230 V, 60 Hz, 1,6 Amp
Výstupný tlak: 58.6 kPa
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 16,3 kg
Rozmery: výška 62,2 cm x šírka 34 cm x dĺžka 30,4 cm
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A