Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS

Kód produktu: KS525

0 / 5

1 080,00 €
Skladom
870 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS je kvalitný kyslíkový prístroj vyrobený v USA. Terapia kyslíkom prispieva k zvýšeniu imunity a podporuje činnosť vnútorných orgánov, zmierňuje stres, únavu a priaznivo vplýva na kvalitu pleti.

Moderný kyslíkový koncentrátor od renomovanej americkej spoločnosti DeVilbiss Healthcare, ktorá je svetovým lídrom v oblasti navrhovania a výroby zdravotníckych pomôcok používaných pri ochoreniach dýchacích ciest. Výroba v USA a dlhoročné skúsenosti na svetovom trhu sú zárukou vysoko kvalitných koncentrátorov kyslíka.

Tieto zariadenia sú jedným z najlepších na svete. Ich veľmi nízka miera zlyhania, jednoduchá obsluha, vysoká kvalita a dobrá cena sú odpoveďou na Vaše potreby.

Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS je zariadenie, vďaka ktorému získa vaše telo potrebné množstvo vysoko koncentrovaného čistého kyslíka. Terapia kyslíkom prispieva k zvýšeniu imunity a podporuje činnosť vnútorných orgánov, zmierňuje stres, únavu. Pozitívne účinky kyslíkovej terapie pocítia športovci, študenti, tehotné ženy. Kyslíková terapia priaznivo vplýva na kvalitu pleti, a preto sa stáva veľmi populárnou aj v kozmetických salónoch.

Vlastnosti – kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS:

  • Regulácia toku kyslíka: zaručuje veľmi vysokú koncentráciu kyslíka v celom rozsahu prietoku od 0,5 l do 5 l.
  • Ľahká preprava: Nízka hmotnosť, rukoväť a 4 ovládateľné kolesá zlepšujú každodenné pohodlie pri používaní.
  • Jednoduché použitie: Má ľahký prístup k zvlhčovaču a vzduchovému filtru a intuitívne reguluje prietok kyslíka pomocou gombíka. Aby to fungovalo, stačí ho zapojiť a spustiť.
  • Ekonomická prevádzka: Relatívne nízka spotreba energie - 290 W pri 2 l / min.
  • Bezpečné a spoľahlivé používanie - vybavené vizuálnym a zvukovým signálom: Informuje o nízkej hladine kyslíka, poklese tlaku, nedostatku napájania alebo o potrebe servisnej kontroly.
  • Počítadlo hodín: Zobrazuje počet odpracovaných hodín.
  • Nízka pracovná hlučnosť: Neruší počas spánku (<40 dB).

Prezentačné video produktu:


Technické parametre
Hlučnosť: < 40 dB
Koncentrácia kyslíka: 93% (+- 3%)
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 16,3 kg
Rozmery: výška 62,2 cm x šírka 34 cm x dĺžka 30,4 cm
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A