Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Zdviháky

Staráte sa o imobilného pacienta? Zabezpečte mu komfortnú osobnú hygienu vo vani bez veľkej námahy. Kúpeľňové zdviháky, vaňové zdviháky, zdvíhacie zariadenia do vane s elektrickým ovládaním sú pomôcky pre presun pacienta do vnútra a von z vane. Vaňové zdviháky sú ideálnym riešením pre imobilných pacientov, prevažne alebo trvalo pripútaných na lôžko, alebo pacientov, ktorých stav si vyžaduje sústavnú ošetrovateľskú starostlivosť. Zdvíhacie zariadenia do vane sú výbornou zdravotnou pomôckou, ktorá je po schválení revíznym lekárom plne hradená zdravotnou poisťovňou. 

 

zobrazit viac ...

Vaňový zdvihák Capri je praktické zariadenie, vďaka ktorému si pôžitok z kúpeľa môže pohodlne a najmä bezpečne dopriať aj človek, ktorý je p..

466,64€

Elektrický vaňový zdvihák Capri s diaľkovým ovládaním je jedinečnou zdravotnou pomôckou, ktorá..

Zdvihák do vane pre imobilných vám pomôže vyriešiť problémy spojené s hygienou vášho blízkeho, ktorý je imobilný, nesebestačný, trvalo pripú..

681,78€

Elektrický zdvihák do vane ako zdravotná pomôcka pre imobilných pacientov výrazne zjednodušuje pro..

Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)