Krokovacie choditko pre seniorov

Kód produktu: W302

5 / 5

49,90 €
do 14 prac. dní
42 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 99% zákazníkov odporúča

Informácie o produkte

Hľadáte zdravotnú pomôcku, ktorá by uľahčila chôdzu ťažko sa pohybujúcemu seniorovi alebo pacientovi? Ideálnym riešením je krokovacie chodítko, ktoré slúži ako podpera pri chôdzi.

Krokovacie chodítko skladacie je obľúbenou pomôckou uľahčujúcou pohyb seniorom i ľuďom s poruchami pohybového aparátu. Využijete ho tiež v procese rehabilitácie a fyzioterapie. Chôdza – krokovanie s touto zdravotnou pomôckou je efektívne, jednoduché bez akejkoľvek námahy. Využijete ho v interiéri aj exteriéri.
 
Zosilnené horizontálne spoje zabezpečujú spoľahlivú oporu užívateľovi. Chodítko pre seniorov má každú nohu zakončenú protišmykovým gumeným nástavcom, čo zaručuje jeho bezpečné a tiché používanie na akomkoľvek povrchu. Ergonomické rukoväte zabezpečujú komfort pri používaní tejto opornej zdravotnej pomôcky.

Použitie krokovacieho chodítka

Chodítko pre seniorov sa jednoducho používa vďaka ohybným kĺbom po stranách pomôcky.  Vďaka teleskopicky nastaviteľným nohám si výšku zdravotnej pomôcky viete prispôsobiť podľa individuálnych potrieb v rozpätí od 78,5 do 99,5 cm od zeme. Krokovacie chodítko jednoducho zložíte stlačením kolíkov po stranách pomôcky. Zložené nezaberá veľa miesta, a tak ho ľahko uskladníte. Maximálna hmotnosť užívateľa je 110 kg.

Čistenie a údržba:

  • Rám čistite vlhkou handričkou.
  • Vždy používajte jemné saponáty, ktoré nepoškodia plášť rámu.
  • Pravidelne odstraňujte nešistoty ako sú nite, vlasy z pohyblivých častí chodítka ( skrutky, západky).
 

Technické parametre
Materiál: hliník, polyuretán, guma
Hmotnosť a nosnosť
Maximálna nosnosť: 110 kg
Rozmery a hmotnosť
Celková šírka: 56 cm
Výška: nastaviteľná 78,5 - 99,5 cm
Objem/ Hmotnosť: 3 kg
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A