Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Konvička na výplach nosa pre deti Rhino Horn Junior


Cena s DPH:
9,90€

Trpí Vaše dieťa častým prechladnutím? Má problémy s dutinami? Alergiu na peľ alebo prach? Zápal stredného ucha? Konvička na výplach nosa Rhino Horn Junior je zdravotnícka pomôcka, ktorá uľahčuje smrkanie a čistenie nosa od nadbytočného hlienu.

Konvička na výplach nosa Rhino Horn™ Junior je špeciálne navrhnutá pre deti vo veku od 4 do 12 rokov. Oproti originálnej konvičke Rhino Horn™ je jej objem asi o 1/3 menší, tj. cca 200 ml, a je teda vhodnejšia pre detskú ruku. Menšie je i ústie nálievky, ktoré sa tak lepšie hodí pre menší detský nos.

Plastová konvička vyrobená z plyetylénu (PE-HD), bez obsahu bisphenolu (BPA). Vyplachovanie nosa pomocou konvičky uvoľňuje nepriechodný nos pri prechladnutí, zápale dutín, alergii na peľ a prach. 

Prečo používať Rhino Horn™ Junior

Výplach nosa konvičkou Rhino Horn™ uvoľňuje nepriechodný nos pri prechladnutí a nádche. Uľahčuje smrkanie a čistenie nosa od hnisu a nadbytočného hlienu. Pomáha pri opuchnutej sliznici nosa.

Rhino Horn™ sa pravdepodobne osvedčí i u osôb trpiacich astmou a alergiou na prach a peľ s respiračnými prejavmi. Použitie konvičky Rhino Horn™ prospieva i pri akútnom a chronickom zápale dutín a pomáha pri zotavení po chirurgických výkonoch v oblasti nosa.

Dokonca i niektoré príznaky závažných respiračných chorôb ako cystická fibróza, CHOCHP (chronická obštrukčná choroba pľúc) alebo ciliárna dyskinéza (známa tiež pod starším názvom syndróm nepohyblivých riasiniek) môže výplach nosa tlmiť.

Jednoduché použitie

1. Jedna odmerka soli 

Použite obyčajnú kuchynskú alebo morskú soľ (NaCl).                                

2. Doplňte vodou

Konvičku naplňte vodou s telesnou teplotou (asi 37°C) a nechajte soľ rozpustiť. Voda musí byť pitná.

 

Pozrite si video, ako používať konvičku na výplach nosa pre deti:

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: