Konvička na výplach nosa pre deti Rhino Horn Junior

Kód produktu: NS012

0 / 5

9,90 € 12,90 €
Skladom
9 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Trpí Vaše dieťa častým prechladnutím? Má problémy s dutinami? Alergiu na peľ alebo prach? Zápal stredného ucha? Konvička na výplach nosa Rhino Horn Junior je zdravotnícka pomôcka, ktorá uľahčuje smrkanie a čistenie nosa od nadbytočného hlienu.

Konvička na výplach nosa Rhino Horn™ Junior je špeciálne navrhnutá pre deti vo veku od 4 do 12 rokov. Oproti originálnej konvičke Rhino Horn™ je jej objem asi o 1/3 menší, tj. cca 200 ml, a je teda vhodnejšia pre detskú ruku. Menšie je i ústie nálievky, ktoré sa tak lepšie hodí pre menší detský nos.

Plastová konvička vyrobená z plyetylénu (PE-HD), bez obsahu bisphenolu (BPA). Vyplachovanie nosa pomocou konvičky uvoľňuje nepriechodný nos pri prechladnutí, zápale dutín, alergii na peľ a prach. 

Prečo používať Rhino Horn™ Junior

Výplach nosa konvičkou Rhino Horn™ uvoľňuje nepriechodný nos pri prechladnutí a nádche. Uľahčuje smrkanie a čistenie nosa od hnisu a nadbytočného hlienu. Pomáha pri opuchnutej sliznici nosa.

Rhino Horn™ sa pravdepodobne osvedčí i u osôb trpiacich astmou a alergiou na prach a peľ s respiračnými prejavmi. Použitie konvičky Rhino Horn™ prospieva i pri akútnom a chronickom zápale dutín a pomáha pri zotavení po chirurgických výkonoch v oblasti nosa.

Dokonca i niektoré príznaky závažných respiračných chorôb ako cystická fibróza, CHOCHP (chronická obštrukčná choroba pľúc) alebo ciliárna dyskinéza (známa tiež pod starším názvom syndróm nepohyblivých riasiniek) môže výplach nosa tlmiť.

Jednoduché použitie

1. Jedna odmerka soli 

Použite obyčajnú kuchynskú alebo morskú soľ (NaCl).                                

2. Doplňte vodou

Konvičku naplňte vodou s telesnou teplotou (asi 37°C) a nechajte soľ rozpustiť. Voda musí byť pitná.

 

Pozrite si video, ako používať konvičku na výplach nosa pre deti:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A