Konopný krém regeneračný Palacio 125 ml

Kód produktu: KN691

0 / 5

3,90 €
Skladom
3 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Konopný krém na tvár a telo sa používa na suchú a citlivú pleť. Ochraňuje pokožku pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Konopný krém na tvár a telo obsahuje prírodný, za studena lisovaný olej, ktorý podporuje regeneráciu a hydratáciu pokožky

Konopný olej má vďaka svojim vlastnostiam vysoký výživný, imunostimulačný, regeneračný a proti starnúci účinok. Pozitívne ovplyvňuje štruktúru a vzhľad pokožky, ktorá sa vďaka obsahu chlorofylu stáva pružnejšou.

Je vhodné používať ho pri všetkých typoch podráždenia a zápalových ochorení, ako je ekzém alebo psoriáza. Po použití krému sa príznaky zmierňujú.

Vďaka ľahkej receptúre a antialergickým účinkom sa používa aj v detskej kozmetike. Je citlivý na vyššie teploty, preto by sa mal skladovať na chladnom mieste.

Použitie 

Naneste ráno a večer na očistenú pokožku.

Je vhodný pre všetky typy pleti.


Hmotnosť a nosnosť
Hmotnosť balenia: 125 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A