Kolorterapia k biolampe ACTIVELIGHT Professional

Kód produktu: R55679

0 / 5

230,00 €
do 5 prac. dní
192 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Chcete maximálne využívať liečebnú lampu Activelight Professional? Možnosti využitia biolampy výrazne rozšírite farebnými filtrami, vďaka ktorým pocítite blahodarné účinky kolorterapie.

Liečenie lampou bez kolorterapie je len polovičné liečenie. Voľbou vhodného farebného filtra pri ožarovaní lampou dokážete stimulovať samoliečebný proces organizmu zvnútra a odstrániť chronické zdravotné problémy. Kolorterapia využíva poznatky prastarej indickej metódy, ktorá sa zaoberá čakrami ľudského tela a ich harmonizácie. Človek má 7 čakier a každá čakra má svoju charakteristickú frekvenciu, čo určuje jej farbu a iné vlastnosti. Pri poruche, nerovnováhe či chorobe sa mení aj farba čakry. Práve aplikáciou kolorterapie dokážeme čakry dostať späť do rovnováhy a predchádzať tak rôznym zdravotným komplikáciám, resp. urýchliť proces liečenia.

V balení kolorterapie k Activelight Professional sa nachádza:

5 farebných filtrov: 

  • zelený,
  • modrý,
  • fialový,
  • červený,
  • oranžový.

Žltý filter je štandardnou súčasťou liečebnej lampy Activelight Proffesional.

Farebný filter na biolampu Activelight nasadíte jednoducho. Filter na hlavici lampy otočte proti smeru hodinových ručičiek. Po uvoľnení ho z lampy zložte. Nasaďte nový filter a potočte v smere hodinových ručičiek. Keď sa chcete o liečebných účinkoch kolorterapie dozvedieť maximum, odporúčame vám knihu Liečba polarizovaným svetlom a kolorterapiou.


Rozmery a hmotnosť
Balenie: Kolorterapia ACTIVELIGHT Professional - 5 filtrov.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A