Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Kokaín Test na stanovenie drogy v moči


Cena s DPH:
3,40€

Prítomnosť kokaínu v tele dokážete otestovať jednoduchým testom skríningového charakteru. Pre test na kokaín vám postačí vzorka moču.

Test reaguje na prítomnosť kokaínu v ľudskom moči s koncentráciou vyššou než 300 ng/ml. Požitie kokaínu sa testom dá dokázať ešte po 24 až 60 hodinách po jeho požití.

Kokaín patrí k drogám, ktoré pôsobia stimulačne na CNS. Po jeho požití dochádza k eufórii, zvýšeniu srdcovej frekvencie, rozšíreniu zreničiek, hypertermii, triaške a poteniu. Kokaín patrí do skupiny silných narkotík a jeho užívanie je návykové. Ako hlavný alkaloid z listov koky patrí medzi najúčinnejšie lokálne anestetiká. Kokaín sa za veľmi krátky čas vylučuje močom ako benzoylekgonín, ktorý má polčas rozpadu 5-8 hodín.

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: