Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Klasické antireflexné okuliare na PC


Cena s DPH:
7,90€

Chráňte svoje oči aj počas práce na počítači! Antireflexné okuliare na pc pomôžu udržať si zrak dlhšie čerstvý a svieži. Prispievajú k celkovému zlepšeniu videnia, zlepšeniu vnímania kontrastov a k vyššiemu optickému komfortu používateľa.

Nulové okuliare, ktoré potešia každého, kto má rád jednoduché a praktické módne riešenia. Ideálne okuliare každý deň - vďaka flexibilnému rámu dokonale zodpovedajú tvaru hlavy bez toho, aby spôsobili tlak. Obdĺžnikové šošovky s antireflexnou vrstvou a klasickým mäkkým dotykovým rámom sú kombináciou určenou pre tradicionalistov. Okuliare majú filter UV 400 a antireflexný filter, ktorý sú charakteristickým pre okuliare určené na prácu s počítačom. Univerzálny model pre obe pohlavia.

Základným ochranným prvkom PC okuliarov je antireflexná vrstva nanášaná na okuliarové sklá (resp. na ľahučké plastové šošovky okuliarov). Antireflexná vrstva eliminuje rušivé svetelné odlesky, čím zlepšuje priepustnosť svetla sklami okuliarov. Prispieva k celkovému zlepšeniu videnia, zlepšeniu vnímania kontrastov a k vyššiemu optickému komfortu používateľa.

Parametre produktu:

Tvar: obdĺžnikový
Typ šošovky: antireflexné
Materiál: plast
 

Rozmery:

Dĺžka rámu od skla za ucho: 132 mm – 140 mm
Výška skla: 33 mm 
Šírka skla: 48 mm – 50 mm
Šírka rámu: 133 mm – 137 mm

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: