Jadeitový masážny valček na tvár

Kód produktu: MV963

0 / 5

5,50 € 8,90 €
Skladom
8 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Jadeitový masážny valček na tvár je považovaný za ázijské tajomstvo krásy a mladosti. Masáž pomocou tohto úžasného prírodného kameňa umožňuje pokožke zostať mladou, pevnou a skvelo vyzerať. Napomáha zvýšiť krvný obeh, stimulovať okysličenie pokožky a vyrovnať tón pleti.

Jadeit, v Ázii nazývaný ako kameň mladosti, je prírodným prvkom kozmetických procedúr, ktoré ženy používajú po stáročia. Prirodzený chlad minerálu upokojuje, znižuje opuch, znižuje tmavé kruhy pod očami a uzatvára póry.

Valček má 2 časti. Väčšia časť je určená na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší valček je určený na šetrnú a účinnú masáž oblasti očí. 

Táto jemná masáž stimuluje lymfatický systém, znižuje opuchy a spevňuje kontúry tváre, pomáha odvádzať z pokožky toxíny a celkovo podporuje elasticitu a krásny žiarivý vzhľad pokožky.

Ako robiť masáž tváre?

Masáž začíname v hornej časti tváre. Masírujte podľa smeru šípok na obrázku.

  1. Pokožka pod očami
  2. Spánky
  3. Vrásky medzi obočím
  4. Čelo
  5. Viečka
  6. Vrásky oko pier
  7. Vrásky medzi nosom a perami
  8. Brada
  9. Okolie úst
  10. Kútiky pier

Tvár masírujeme masážnym valčekom vždy smerom zo stredu tváre nabok - efektívne odtečie lymfu pod kožu. Masáž opakujeme na každú časť tváre 5 až 10 krát.

Pokožku na krku masírujeme zdola nahor smerom k brade.

Použitie:

Jadeitový masážny valček na tvár je možné použiť aj na účinnú aplikáciu pleťového séra alebo ľahšieho pleťového krému. Jemnou a dôkladnou masážou sa účinné látky pleťového séra alebo krému dostanú do hlbších vrstiev pokožky a môžu hneď začať pôsobiť.

Čistenie a údržba:

Pri čistení masážneho valčeka sa vyhnite kontaktu kovových častí s vodou. Povrch valčekov sa najlepšie umýva vatovým tampónom namočeným vo vode. Masážny valček s jadeitom sa tiež odporúča vystaviť slnku raz za pár týždňov. Týmto spôsobom získa kameň svoje lesklé a energetické vlastnosti.


Technické parametre
Materiál: prírodný jadeitový nefrit + kov
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: cca 13 cm
Materiál
Farba: odtiene zelenej (farba sa môže líšiť od farby na obrázku z dôvodu prírodných vlastností minerálu)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A