IVE inkontinstop

Kód produktu: 887755

0 / 5

16,50 €
Skladom
14 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 14 dní na vrátenie

Informácie o produkte

Prírodný výživový doplnok IVE inkontinstop priaznivo pôsobí pri nechcenom úniku moču.

Účinok prípravku sa prejavuje po  2 - 3 týždňoch pravidelného užívania. Odporúča sa užívať 2 až 3 mesiace. Doplnok je šetrný a bezpečný pre ženský organizmus. Jeho účinok trvá ešte 2 týždne po ukončení pravidelného užívania. Pre podporu účinku sa odporúča pravidelne precvičovať panvové dno  a upravenie životosprávy.

 

 

Nasledujúce cviky sú určené pre posilnenie svalstva panvového dna

Objavovanie troch vrstiev

Vonkajšia vrstva, zodpovedajúce za zvierač a vyprázdňovanie stolice orgánov, reaguje ako prvý. Položte prostredník do stredu hranice ochlpenia, hneď na začiatok hrbolčeka. Prst druhej ruky priložte úplne jemne do začiatku medzery medzi sedacími svalmi, na kostrč.Teraz stiahnite panvové dno. Cítite ľahký, ale zreteľný ťah medzi oboma prstami? Potlesk! Ste na najlepšej ceste vytvoriť so svojím panvovým dnom dobrý tím.      

Prostredná vrstva je najcitlivejšia. Tvorí skutočnú trampolínu, ktorá drží pohromade dolný otvor celej panvy a tvorí výstuhu medzi bedrovými kĺbmi. Môžete sa o tom presvedčiť: položte končeky prstov na horné konce oboch stehien, presne na bedrové kĺby. Netlačte. Teraz zaktivizujte panvové dno. Pod prstami ucítite ťah vyvolaný vejárovitým svalstvom panvového dna. Mierny stoj rozkročný, chodidlá sú od seba vzdialené na šírku bokov. Napnite panvové dno, ako najviac dokážete. Vytiahnite chrbticu až k temenu. Rovný predklon. Oboma rukami sa odhodlane chyťte za obe polky zadočku a hľadajte sedacie kosti. Našli ste? Pritlačte na ne celou silou končeky prostredníkov, ale dávajte pozor, aby ste nestratili rovnováhu. Uvoľnite panvové dno a znovu ich stiahnite. Ak to vyjde, zreteľne pocítite, ako sa sedacie kosti posúvajú k sebe. Vnem môžete ešte prehĺbiť, keď si predstavíte, že sú sedacie kosti zopnuté veľkou svorkou. Ešte viac stiahnite hrádzu.

Vnútorná vrstva je najrozsiahlejšia. Má tiež najväčší vplyv na držanie tela, napriamenie chrbtice, dodáva panvovému dnu tonus a napína svalstvo nôh. Znie vám to stále ešte neuveriteľne? Vydržte, pokračujte a skôr alebo neskôr sa presvedčíte, že účinok geniálnej nosnej konštrukcie siaha až k chodidlám!  

Obsahuje

ďatelinu lúčnu, ľan siaty, extrakt z plodu sóje, extrakt zo semien tekvice obyčajnej  

IVE užívajte ak

- chcete pomôcť pri močovej iinkontinencii                        

 - chcete užívať nehormonály prípravok                        

 - chcete pomôcť vyrovnať sa s príznakmi spojenými s menopauzou a prežiť tak pokojnejší a vyrovnanejšií prechod   


Rozmery a hmotnosť
Balenie: 30 tabliet

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ZDRAVOTNÝCH POTRIEB A VÝROBKOV PRE ZDRAVIE, RÝCHLE DODANIE

SPOĽAHLIVOSŤ A KVALITA CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKOV OD OVERENÝCH DODÁVATEĽOV

ODBORNÉ PORADENSTVO A POMOC PRI VÝBERE PRÍJEMNOU ZÁKAZNÍCKOU PODPOROU

NAJLEPŠIE CENY NA SLOVENSKOM TRHU

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIÍ VÄČŠINU TOVARU ZASIELAME OBRATOM NA VÝMENU!

NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ODMEŇUJEME: VERNOSTNÝ PROGRAM, DARČEKY, PRAVIDELNÉ AKCIE

SAEC
Podporované platobné karty
A A