Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

IVE inkontinstop


Cena s DPH:
16,50€

Prírodný výživový doplnok IVE inkontinstop priaznivo pôsobí pri nechcenom úniku moču.

Účinok prípravku sa prejavuje po  2 - 3 týždňoch pravidelného užívania. Odporúča sa užívať 2 až 3 mesiace. Doplnok je šetrný a bezpečný pre ženský organizmus. Jeho účinok trvá ešte 2 týždne po ukončení pravidelného užívania. Pre podporu účinku sa odporúča pravidelne precvičovať panvové dno  a upravenie životosprávy.

 

 

Nasledujúce cviky sú určené pre posilnenie svalstva panvového dna

Objavovanie troch vrstiev

Vonkajšia vrstva, zodpovedajúce za zvierač a vyprázdňovanie stolice orgánov, reaguje ako prvý. Položte prostredník do stredu hranice ochlpenia, hneď na začiatok hrbolčeka. Prst druhej ruky priložte úplne jemne do začiatku medzery medzi sedacími svalmi, na kostrč.Teraz stiahnite panvové dno. Cítite ľahký, ale zreteľný ťah medzi oboma prstami? Potlesk! Ste na najlepšej ceste vytvoriť so svojím panvovým dnom dobrý tím.      

Prostredná vrstva je najcitlivejšia. Tvorí skutočnú trampolínu, ktorá drží pohromade dolný otvor celej panvy a tvorí výstuhu medzi bedrovými kĺbmi. Môžete sa o tom presvedčiť: položte končeky prstov na horné konce oboch stehien, presne na bedrové kĺby. Netlačte. Teraz zaktivizujte panvové dno. Pod prstami ucítite ťah vyvolaný vejárovitým svalstvom panvového dna. Mierny stoj rozkročný, chodidlá sú od seba vzdialené na šírku bokov. Napnite panvové dno, ako najviac dokážete. Vytiahnite chrbticu až k temenu. Rovný predklon. Oboma rukami sa odhodlane chyťte za obe polky zadočku a hľadajte sedacie kosti. Našli ste? Pritlačte na ne celou silou končeky prostredníkov, ale dávajte pozor, aby ste nestratili rovnováhu. Uvoľnite panvové dno a znovu ich stiahnite. Ak to vyjde, zreteľne pocítite, ako sa sedacie kosti posúvajú k sebe. Vnem môžete ešte prehĺbiť, keď si predstavíte, že sú sedacie kosti zopnuté veľkou svorkou. Ešte viac stiahnite hrádzu.

Vnútorná vrstva je najrozsiahlejšia. Má tiež najväčší vplyv na držanie tela, napriamenie chrbtice, dodáva panvovému dnu tonus a napína svalstvo nôh. Znie vám to stále ešte neuveriteľne? Vydržte, pokračujte a skôr alebo neskôr sa presvedčíte, že účinok geniálnej nosnej konštrukcie siaha až k chodidlám!  

Obsahuje

ďatelinu lúčnu, ľan siaty, extrakt z plodu sóje, extrakt zo semien tekvice obyčajnej  

IVE užívajte ak

- chcete pomôcť pri močovej iinkontinencii                        

 - chcete užívať nehormonály prípravok                        

 - chcete pomôcť vyrovnať sa s príznakmi spojenými s menopauzou a prežiť tak pokojnejší a vyrovnanejšií prechod   

Balenie obsahuje

30 tabliet. 


Rozmery a hmotnosť
Balenie 30 tabliet

Zdieľajte

Štítky:

IVE inkontinstop

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: