Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Detské invalidné vozíky

Ostalo vaše dieťa v dôsledku choroby neschopné samostatného pohybu? Vďaka detskému invalidnému vozíku mu umožníte spoznávať svet, komunikovať s rovesníkmi a byť spoločensky aktívnym. Vďaka širokej škále úprav dokážete vozík prispôsobiť individuálnym potrebám dieťaťa, berúc do úvahy rast, hmotnosť, iné fyziologické parametre a osobnú úroveň komfortu. V našej ponuke nájdete detské invalidné vozíky, mechanické invalidné vozíky, ultraľahké detské vozíky, vozíky mechanické, ktoré majú sklopnú opierku chrbta a hnacie kolesá s rýchloupínacími oskami. Invalidný vozík pre dieťa vieme upraviť podľa vašich individuálnych požiadaviek. S výberom invalidného vozíka pre dieťa vám radi poradíme, preto neváhajte a kontaktujte nás.

zobrazit viac ...

Detský invalidný vozík mechanický ESCAPE

Invalidný mechanický vozík ESCAPE je určený pre deti. Mechanický invalidný vozík Escape Kids je plne hradený zdravotnou poisťovňou bez do..

1 600,50€

Invalidný mechanický vozík ESCAPE je určený pre deti. Model Escape Kids je skladací v kríži a vo ..

Vlastnosti: Sklápací hliníkový krížový rám. Odstrániteľné a ľahko čistiteľné nylonové čalúnenie v čiernej farbe. Demontovateľné se..

749,00€

Vozík je určený pre deti s DMO (detskou mozgovou obrnou) a s rôznymi svalovými ochoreniami. Je odoln..

Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)