Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Intimea Lactoprobiotic probiotické vložky


Cena s DPH:
3,00€

Dámske probiotické menštruačné vložky Intimea Lactoprobiotic prináša unikátnu kombináciu dámskej hygienickej vložky, probiotík a kyseliny mliečnej. Vložky obsahujú čistú probiotickú kultúru Lactobacillus acidophilus a kyselinu mliečnu vo farmaceutickej kvalite.

Vložky Intimea sú vhodné pre ženy, ktoré trpia zápalom.

Vložky Intimea s probiotikami a kyselinou mliečnou dávajú do vaginálneho prostredia prirodzené baktérie, ktoré tam z dôvodu zápalu chýbajú. Zdravá pošva je dominantne osídlená ochrannými mliečnymi baktériami, ktoré bránia rastu iných mikroorganizov.

Pri zápalových ochoreniach obyčajne dochádza k nahradeniu priateľskej mikroflóry škodlivými a patogénnymi mikroorganizmami. Tie vedú k narušeniu pH vaginálneho prostredia a rozvoju nepríjemného, často až bolestivého zápalu sprevádzaného svrbením, pálením a produkcii výtoku. Dodaním priateľských probiotík do pošvovej sliznice pomáha obnoviť prirodzenú pošvovú rovnováhu, ktorá je pre zdravie intímnych partií kľúčová.

Pridaná kyselina mliečna vo vložke Intimea tak v pošve udržuje mierne kyslé prostredie. Zabraňuje tak ďalšiemu premnoženiu patogénnych baktérií alebo kvasiniek, ktoré sú príčinou vaginálneho zápalu.

Vaginálne zápaly sú najčastejším gynekologickým ochorením. Podľa štatistík aspoň raz v živote prekoná vaginálnu infekciu 75 žien zo 100.

Medzi uvádzané príčiny rozvoja vaginálneho zápalu patrí:

  • narušená pošvová rovnováha po liečbe antibiotikami
  • nechránený pohlavný styk s novým partnerom
  • nákaza v bazéne alebo v prirodzenom kúpalisku
  • výkyvy hormónov v dôsledku tehotenstva, užívania antibiotík
  • únava, nedostatok spánku, zlá životospráva, stres
  • prechladnutie ( niekedy stačí nechať na sebe vyschnúť mokré plavky)
  • nevhodné spodné prádlo

Intimea Lactoprobiotic sú vhodné pre zdravé ženy, ktoré sú práve liečené antibiotickou liečbou.

Prebiehajúca antibiotická liečba je vôbec najčastejšia príčina rozvoja zápalu a to aj u žien, ktoré na zápaly zvyčajne netrpia. Antibiotiká v ľudskom tele likvidujú nielen patogénne baktérie, ale aj tie priateľské.

Zásadným spôsobom narušujú prirodzenú mikrobiálnu rovnováhu nielen v tráviacom trakte, ale aj na sliznici pošvy. Narušením prirodzenej rovnováhy dochádza k premnoženiu baktérií alebo kvasiniek, ktoré spôsobujú vaginálne zápaly.

Probiotiká, ktoré vložky Intimea obsahujú, pomáhajú vybalancovať úbytok priateľských baktérií a prispievajú k čo najrýchlejšej obnove prirodzeného pošvového prostredia. Pridaná kyselina mliečna tak v pošve udržuje mierne kyslé prostredie, ktoré zabraňuje ďalšiemu množeniu patogénnych organizmov.

Vložky Intimea sú vhodné pre ženy, ktoré majú problém so zapareninami a začervenaním intímnych partií.

Vložky Intimea Lactoprobiotic obsahujú kyselinu mliečnu, ktorá prispieva k skľudneniu intímných partií.

Vložky Intimea sú vhodné aj pre ženy s ľahkou inkontinenciou.

Vložky Intimea majú vynikajúcu savosť a vďaka probiotikám a kyseline mliečnej znižujú riziko vzniku zaparenín a lokálneho začervenania.

Balenie: 9 kusov v balení


Rozmery a hmotnosť
Balenie 9 ks

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: