U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Soľné a parné inhalátory

Soľné a parné inhalátory, nosné sprchy, soľné svietniky z Himalájskej soli, kyslík v spreji GOX, v plechovke, soľné fajky, lampy, parné nahrievače s infračerveným svetlom.

7 výhod inhalovania kyslíka vo fľaši GOX : 1. Kyslík GOX označený ako liečivo2. Moderné Desing, nová kvalita prispôsobené pre športovco..

15,30€

Kyslík v plechovke je balenie obsahujúce 99,5% kyslíka pre inhalovanie s objemom 6 litrov. Poskytuje z..

Soľná lampa

Prineste si zdravie z prírody domov. Soľná lampa z prírodnej kamennej soli posilňuje imunitný systém, blahodarne pôsobí na psychiku, pomáha ..

18,00€

Osobitá terapia , ktorá pozitívne vplýva na telo a dušu. ..

Soľný inhalátor

Soľný inhalátor vám poslúži pri prevencii a liečbe rôznych chorôb dýchacieho ústrojenstva. Soľnou inhaláciou dochádza k efektívnemu zvlhčova..

23,00€

Suchá inhalácia je najefektívnejšia odporúčaná metóda na zmiernenie dýchacích ťažkostí odp..

Soľný inhalátor Sova

Liečivé účinky prírodných soľných baní môžete využívať teraz aj vy a vaši blízki používaním soľného inhalátora Sova. Inhalácia soli napomáha..

25,00€

Soľný inhalátor SOVA napodobňuje účinky prostredia soľných jaskýň. Má priaznivý účinok na o..

Soľný svietnik z Himalájskej soli

Doprajte si zdravie a harmóniu z Himalájí. Soľný svietnik z himalájskej soli má pozitívne účinky na zdravie a blahodarne pôsobí na celý orga..

14,00€

Soľný kryštál funguje ako ionizátor vzduchu a táto ionizácia sa pri zahriatí zosilňuje. Vitalizu..

Tvárová sauna

Tvárová sauna vám prinesie úľavu od kašľa a rýchlejšie prekonať respiračné ochorenie. Jej blahodarné účinky pocítite aj pri každodennej star..

29,00€

Tvárová sauna slúži na prevenciu respiračných chorôb, hlavne v oblasti so zvýšeným výskytom š..

Doma pohodlne vyriešite problémy horných ciest dýchacích, problémy panvového dna, gynekologické a močové ťažkosti.100% využitie pre celú rod..

98,90€

Parný nahrievač s infračerveným svetlom a bylinnej pary poskytne pomoc pri liečbe i prevencii v dom..

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)