Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Soľné a parné inhalátory

Zbavte sa pocitu upchatého nosa, nepríjemnej bolesti hlavy a dusivého kašľa pomocou soľného alebo parného inhalátora. Soľné a parné inhalátory sú jednoduché zariadenia. Inhaláciou pary v podobe soľného roztoku alebo bylinnej zmesi sa dokážete jednoducho a veľmi rýchlo nádchy, pocitu upchatého nosa, bolesti hlavy i nepríjemného kašľa. Inhaláciou prečistíte dýchacie cesty a tým predídete mnohým nepríjemným respiračným ochoreniam. Vyberte si z našej ponuky podľa vašich preferencií parný alebo soľný inhalátor, soľnú lampu alebo veľmi účinnú tatranskú sprchu. Ak patríte k tým, ktorí neradi chodia po lekároch, pozrite si aj ponuku v kategórii biolampy

zobrazit viac ...

Soľný inhalátor

Soľný inhalátor vám poslúži pri prevencii a liečbe rôznych chorôb dýchacieho ústrojenstva. Soľnou inhaláciou dochádza k efektívnemu zvlhčova..

23,00€

Suchá inhalácia je najefektívnejšia odporúčaná metóda na zmiernenie dýchacích ťažkostí odp..

Soľný inhalátor Sova

Liečivé účinky prírodných soľných baní môžete využívať teraz aj vy a vaši blízki používaním soľného inhalátora Sova. Inhalácia soli napomáha..

25,00€

Soľný inhalátor SOVA napodobňuje účinky prostredia soľných jaskýň. Má priaznivý účinok na o..

Doma pohodlne vyriešite problémy horných ciest dýchacích, problémy panvového dna, gynekologické a močové ťažkosti. 100% využitie pre celú..

98,90€

Parný nahrievač s infračerveným svetlom a bylinnej pary poskytne pomoc pri liečbe i prevencii v dom..

Niektoré výskumy dokazujú, že inhalácia vysokokoncentrovaného kyslíka má preukázateľný vplyv na lepší výkon organizmu a v záťažových situáci..

15,30€

Kyslík v plechovke je balenie obsahujúce 99,5% kyslíka pre inhalovanie s objemom 6 litrov. Poskytuje z..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)