Inhalátor OMRON Comp Air C28P

Kód produktu: 74539334

0 / 5

73,90 €
do 3 prac. dní
52 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Predpísal vám lekár na vaše dýchacie problémy inhalačnú terapiu? Používajte Inhalátor OMRON Comp Air C28P, ktorý je cenovo výhodný piestový kompresorový inhalačný prístroj, ideálny pre domáce používanie.

Piestový kompresorový inhalátor OMRON využijete pri cielenej liečbe chorôb dýchacích ciest. Kompresor vháňa do inhalátora vzduch, ktorý premení liečivo na mikroskopické kvapôčky, ktoré sa veľmi jednoducho vdychujú. Liečivo sa inhaláciou rýchlo dostane do pľúc, čím sa výrazne zvyšuje efektivita jeho pôsobenia v organizme.
 
Technológia V. V. T. (Virtual Valve Technology) zaisťuje menšiu stratovosť aerosólu a tým aj väčšiu účinnosť pri vdychovaní. Nový vylepšený inhalátor OMRON Comp Air C28P má v porovnaní so svojím predchodcom vyšší nebulizačný výkon, vďaka ktorému je inhalovanie kratšie a efektívnejšie.
 
Kompresor vháňa do inhalátora vzduch, ktorý premení liečivo na aerosól. Technológia V. V. T. (Virtual Valve Technology) zaisťuje menšiu stratovosť aerosólu a tým aj väčšiu účinnosť pri vdychovaní. Prístroj sa ľahko hygienicky udržiava a má navyše úložný priestor na príslušenstvo.
 

Prehľad funkcií a vlastností - inhalátor OMRON Comp Air C28P:

  • Omron V.V.T. (Virtual Valve Technology) inhalačný set
  • malý, prenosný a ľahký inhalátor
  • minimálne zostatkové množstvo liečiva
  • krátky čas inhalácie
  • jednoduché čistenie, možnosť sterilizácie
  • vhodný na mnoho druhov liečiv aj na inhaláciu Vincentky
  • násadec pre inhaláciu nosom, maska pre dospelých a pre deti v základnom balení
  • cestovné puzdro
  • 3 roky záruka

Technické parametre
Výkon: 0,5 ml/min. (nebulátora)
Rozmery a hmotnosť
Balenie: obsahuje: inhalátor OMRON Comp Air C28P, inhalačnú súpravu V.V.T., hadicu, náustok, masku pre dospelých a pre deti, nosový násadec, vzduchový filter 5 ks, cestovné puzdro, návod v slovenčine

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A