Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Vyhľadávanie - umývadlo
Produkty zodpovedajúce kritériám:

Gumené umývadlo poskytuje pre ležiaceho maximálny komfort počas umývania vlasov a chráni ramená pred omočením. Nafúknuté panely pevne podpor..

29,40€

-20% Gumené umývadlo pre ležiacich pacientov Gumené umývadlo pre ležiacich pacientov

Gumené umývadlo pre ležiacich pacientov so sprchou je ideálne pre pacientov pripútaných na lôžko, pričom opatrovateľom uľahčuje umývanie vla..

39,00€49,00€

Náhradná sprcha k nafukovaciemu umývadlu

Poskytuje maximálny komfort a pohodlie nielen pacientovi ale aj obsluhujúcemu. Náhradnú sprchu je možné dokúpiť ako doplnok k nafukovaciemu ..

10,90€

Prenosné umývadlo na vlasy sa vyznačuje tým, že je veľmi ľahké a pohodlné na používanie.  Jeho tvar sa ľahko prispôsobí krku a pohodlne sa o..

29,90€

-15% Umývadlo pre ležiacich pacientov plastové ergonomické DeLuxe Umývadlo pre ležiacich pacientov plastové ergonomické DeLuxe

Kvalitné umývadlo pre ležiacich pacientov je vďaka novej technológii, ktorú vyvinuli francúzski vývojári v odbore zdravotnej starostlivosti ..

82,90€98,00€

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)