Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Vyhľadávanie - stolička do sprchy
Produkty zodpovedajúce kritériám:

-9% Stolček do sprchy okrúhly

Či už je to starší človek, alebo pacient ktorý má problém s pohybovým ústrojenstvom. Ak potrebujete pri sprchovaní vy alebo váš blízky s..

32,00€35,00€

Sprchovacia stolička je pomocné zariadenie, ktoré pomáha užívateľovi vykonávať hygienické činnosti. Stolička sa odporúča osobám so zníženou ..

49,00€

-18% Stolička do sprchy s operadlom Stolička do sprchy s operadlom

Ak chcete z kúpeľne pre Vášho blízkeho vytvoriť bezpečnú a pohodlnú zónu, najjednoduchším riešením je stolička do vane či sprchy s vysokou o..

51,00€61,90€

Pomôžte zachovať Vášmu blízkemu sebestačnosť, pretože bez vhodných pomôcok sa sprchovanie stáva skutočnou výzvou. Stolička do sprchy pomôže ..

40,20€

Stolička do vane alebo sprchovacieho kúta výrazne pomôže seniorom a ľuďom s obmedzenými schopnosťami vykonávať bežné hygienické úkony samost..

43,00€

Stolička do sprchy DeLuxe biela

Nastaviteľná stolička do sprchy DeLuxe je ideálnou pomôckou pre seniorov a pacientov so sťaženou možnosťou pohybu, stability či orientácie. ..

67,00€

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)