Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Vyhľadávanie - rehabilitačný bicykel
Produkty zodpovedajúce kritériám:

Pedal s klipsou prislušenstvo ku trojkolesový bicykel štandard

Balenie V balení sú 2 pedále s klipsou pre rehabilitačný bicykel Štandard alebo Junior ( L52900 a L52901). Cena je uvedená za 2 kusy p..

17,70€

Doprajte komfortnú rehabilitáciu dolných a horných končatín a pohyb v domácom prostredí seniorom alebo pacientom v rehabilitačných a ústavný..

224,90€

-10% Rehabilitačný trojkolesový bicykel AQUA Rehabilitačný trojkolesový bicykel AQUA

Popis:  zdravotný bicykel pre deti s detskou mozgovou obrnou, poruchami nervovej sústavy a pohybového ústrojenstva pre deti, ktoré m..

790,00€880,00€

Rehabilitačný trojkolesový bicykel FREEDOM je špeciálne vyrobený pre staršie deti a dorast. S množstvom bezpečnostných prvkov dáva jej majit..

970,00€

Rehabilitačný bicykel upúta svoju malú majiteľku pôvabným prevedením. Rám trojkolky je v ružovo-bielych farebných odtieňoch a vaše dievčatko..

880,00€

Zdravotný bicykel Lagoon je špeciálne vyrobený bicykel, ktorý dbá v maximálnej miere na bezpečnosť a komfort jeho užívateľa. Široká škála ďa..

900,00€

Detská rehabilitačná trojkolka Safari svetlými farbami a štýlom Safari si získa pozornosť dievčat i chlapcov. Atraktivitu detského zdravotné..

880,00€

Rehabilitačný trojkolesový bicykel SPORTY

Trojkolesový bicykel Sporty je unikátny zdravotný bicykel pre deti s detskou mozgovou obrnou, s neurologickými ťažkosťami a obmedzenou pohyb..

880,00€

Rehabilitačný trojkolesový bicykel VINTAGE

Trojkolesový bicykel VINTAGE je špeciálne navrhnutý pre ľudí s detskou mozgovou obrnou a s obmedzeným pohybom. Rehabilitačný bicykel ocenia ..

960,00€

Cvičenie na rehabilitačnom trenažéri pomáha pri rehabilitácii po úrazoch, pri svalovej dystrofii. Cvičením na trenažéri zvyšujete svalovú hm..

39,00€

Je vhodný na cvičenie nielen po úraze alebo pre seniorov, ale dobre si ním viete zacvičiť a udržiavať kondíciu alebo pravidelným cvičením po..

279,00€

-21% Rehabilitačný bicykel s displejom SPECIAL Rehabilitačný bicykel s displejom SPECIAL

Tréningový rehabilitačný bicykel je malé, ľahko použiteľné zariadenie na precvičovanie nôh aj rúk s ľahko a jednoducho manuálne nastaviteľný..

67,00€84,90€

Zobrazenie 1 až 12 z 14 (2 stránok)