Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Vyhľadávanie - rehabilitačný bicykel
Produkty zodpovedajúce kritériám:

Pedal s klipsou prislušenstvo ku trojkolesový bicykel štandard

Balenie V balení sú 2 pedále s klipsou pre rehabilitačný bicykel Štandard alebo Junior ( L52900 a L52901). Cena je uvedená za 2 kusy p..

17,70€

Zdravotný bicykel Lagoon je špeciálne vyrobený bicykel, ktorý dbá v maximálnej miere na bezpečnosť a komfort svojho užívateľa. Široká škála ..

900,00€

Detská rehabilitačná trojkolka Safari si svetlými farbami a Safari štýlom získa pozornosť dievčat i chlapcov. Atraktivitu detského zdravotné..

880,00€

-9% Rehabilitačný trojkolesový bicykel pre deti 3 - 7 rokov AQUA Rehabilitačný trojkolesový bicykel pre deti 3 - 7 rokov AQUA

Dekoratívne figúrky a jasné, lesklé farby sú hlavnou doménou tohto bicykla, vďaka čomu nepochybne zaujme malých cyklistov. Zvonček je tvarov..

799,00€880,00€

Rehabilitačný bicykel upúta svoju malú majiteľku pôvabným prevedením. Rám trojkolky je v ružovo-bielych farebných odtieňoch a Vaše dievčatko..

880,00€

Bicyklovanie je perfektná súčasť rehabilitácie. Umožňuje dieťaťu spoznávať širší okolitý svet. Bicyklovaním na rehabilitačnom bicykli si die..

880,00€

Rehabilitačný trojkolesový bicykel FREEDOM je špeciálne vyrobený pre staršie deti a dorast. S množstvom bezpečnostných prvkov dáva svojmu ma..

970,00€

Trojkolesový bicykel VINTAGE je špeciálne navrhnutý pre ľudí s detskou mozgovou obrnou a s obmedzeným pohybom. Rehabilitačný bicykel ocen..

960,00€

-9% Rotoped elektrický rehabilitačný mini bicykel DubbaStar Rotoped elektrický rehabilitačný mini bicykel DubbaStar

Vďaka elektrickému mini bicyklu môžete dopriať komfortnú rehabilitáciu dolných a horných končatín a potrebný pohyb seniorom v domácom prostr..

204,00€224,90€

Cvičenie na rehabilitačnom trenažéri pomáha pri rehabilitácii po úrazoch, pri svalovej dystrofii. Cvičením na trenažéri zvyšujete svalovú..

39,00€

Pohyb je nevyhnutný pre udržanie dobrého zdravotného stavu každého človeka a cyklistika je dôležitou súčasťou rehabilitácie. Vďaka bicyklova..

465,96€

Elektrický rehabilitačný bicykel na ruky a nohy DUAL je skvelý a praktický aj preto, že ponúka niekoľko cvičiacích pozícií: samostatné..

279,00€

Zobrazenie 1 až 12 z 19 (2 stránok)