Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Vyhľadávanie - matrac s kompresorom
Produkty zodpovedajúce kritériám:

Pneumatický rúrový matrac BioFlote je charakterizovaný ako najpokročilejšie riešenie v prevencii preležanín alebo v liečbe už vzniknutých de..

249,00€

-45% Aktívny antidekubitný matrac s kompresorom rúrový Profi I Aktívny antidekubitný matrac s kompresorom rúrový Profi I

Variabilný antidekubitný tlakový matrac pre ležiacich pacientov s rúrkovou štruktúrou vzduchových komôr odporúčajú lekári. Matrac s rovnobež..

180,00€330,00€

Preležaniny - dekubity vznikajú pri dlhodobom ležaní osoby. Tým, že tkanivo je málo prekrvené pod výbežkami kostí sú cievy stláčané a násled..

38,50€

Novinka Antidekubitný matrac aktívny rúrový BioFlote 3000

Antidekubitný matrac BioFlote predstavuje efektívnu prevenciu, ktorá pomáha predchádzať vzniku dekubitov až v 95% prípadov. Tento aktívny ma..

189,00€

Pri dlhodobom ležaní ostáva tkanivo málo prekrvené, pretože cievy sa stláčajú výbežkami kostí, a následne vznikajú preležaniny, ktoré sú pre..

89,00€

Prečo vznikajú preležaniny? Pri dlhodobom ležaní ostáva tkanivo málo prekrvené, pretože cievy sa stláčajú výbežkami kostí, a následne vzn..

55,00€

Pri dlhodobo ležiacich pacientoch sú preležaniny často sprievodným javom. Dekubity sú veľmi bolestivé a ich liečba trvá dlho. S antidekubitn..

89,00€

Rúrový matrac Mat-X2 renomovanej značky Vermeiren s tubulárnou konštrukciou (záruka dlhej životnosti), je mimoriadne účinný pri prevencii a ..

120,00€

-24% Matrac proti preležaninám s kompresorom rúrový Profi II

Matrac je určený pre osoby, ktoré sú trvalo pripútané na lôžko, sú imobilné, nesebestačné, ich stav si vyžaduje ošetrovateľskú starostlivosť..

220,00€290,00€

Matrac s rúrkovou štruktúrou je najpokročilejším riešením pri liečbe dekubitov. Je určený pre ľudí, ktorí neustále ležia, v strednom a ťa..

199,00€

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)