Pripravili sme pre Vás

praktické Vianočné darčeky !


Stačí, ak do 26.12.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček podľa Vášho výberu, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darčeky vyberáme tak, aby boli rovnako vhodné aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Vianoce už v novembri: nakupujte u nás a vyberte si praktický darček. (kliknite pre viac informácií)

Vyhľadávanie - matrac
Produkty zodpovedajúce kritériám:

Antidekubitná podložka so striedavým tlakom

      Antidekubitná podložka s kompresorom je efektívny prostriedok pri prevencii a liečbe dekubitov. Zmierňuje tlak kostí na mäkké..

189,78€

Používaním antidekubitného matraca eliminujete faktory, ktoré prispievajú k vzniku pre človeka veľmi bolestivých preležanín.Antidekubitný ..

160,00€

Matrac proti preležaninám s tvárovou pamäťovou penou je jedinečná zdravotná pomôcka pre ležiacich pacientov, ktorých ohrozuje riziko vzniku ..

274,80€

Pri výbere detského matraca myslite na to, že bábätko spí denne 9 až 12 hodín. Kvalita spánku ovplyvňuje zdravý psychický a fyzický vývin di..

79,00€

S polohovacím lôžkom Luna vytvoríte vášmu blízkemu, ktorý ostal pripútaný na lôžko, harmonické a pohodlné prostredie. Moderné elek..

937,58€

Matrac Bed@Bed HAPI

Matrac Bed@Bed ,HAPI pozostáva zo 7 anatomických zón. Jadro zo zónovo profilovanej tzv. studenej Sonnocel peny tvorí kombinácia priečne vyr..

415,00€

Matrac proti preležaninám Eucatherm

U ľudí, ktorí sú v dôsledku traumy, somatických porúch, mŕtvice trvalo pripútaní na lôžko, sa často vyskytujú preležaniny. Pri dlhodobom lež..

274,80€

Matrac proti preležaninám profesionál

Antidekubitným matracom Profesionál poskytnete pohodlie a eliminujete možnosť vzniku bolestivých a ťažko sa hojacich dekubitov u vášho blízk..

274,75€

Podložka pod matrac Dormisan

Pri znečistení podložky pod matrac plesňou, dôsledne vyvetrajte a vysušte matrac a šetrne vyčistite posteľ a rošty prípravkom proti plesni. ..

17,50€

Účinným prostriedkom pri prevencii vzniku bolestivých dekubitov je vaflový antidekubitný matrac. Vaflový tvar predstavujú kocky, ktoré sa hý..

131,66€

Základ matraca tvorí Sonnocel 30 , ktorý zaručuje vysokú elasticitu v porovnaní s polyuretánovými penami.Odporúčame pre všetkých čo obľubujú..

199,00€

Vzdušnosť matraca zvyšuje špeciálny odvetrávací lem z 3D látky.Základ matraca tvorí SONNOCEL 30, čo zaručuje dlhú životnosť tohto matraca a ..

155,00€

Zobrazenie 1 až 12 z 29 (3 stránok)