Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Vyhľadávanie - madlo
Produkty zodpovedajúce kritériám:

Bezpečnostná úchytová rukoväť so silnými prísavkami pomáha pri kúpaní, sprchovaní alebo pri vstávaní z WC. Madlo v kúpeľni a na WC ako prakt..

14,40€

Viete, že práve kúpeľňa je najčastejším miestom nebezpečných úrazov seniorov i detí? Zabezpečte vašim blízkym bezpečné miesto na kúpanie drž..

34,90€

Oporný podstavec k WC tvorí stabilný hliníkový rám s dvomi lakťovými opierkami pre komfortné používanie. Podstavec k WC môžete používať pre ..

48,00€

Sklopné madlo LOOP THUASNE do kúpeľne a WC je praktické riešenie, vďaka ktorému si váš blízky zachová sebestačnosť pri bežných hygienických ..

24,90€

Vaňová doska uľahčuje hygienu v sede. Pohodlná sedačka na vaňu je ideálnym riešením pre seniorov a ľudí so zdravotnými problémami, ktorí ned..

34,00€

Kúpelňové madlo DeLuxe 45 cm plastové

Kúpeľňovým madlom DeLuxe eliminujete riziko pádu a zranenia pri sprchovaní. Zvýšite ním komfort a dodáte potrebnú istotu pri používaní WC vá..

18,13€

-9% Madlo do kúpeľne a wc voľne stojace sklopné

Madlo do kúpeľne i wc je praktickým pomocníkom pre seniorov, pre ľudí s poruchami pohybového aparátu, po operáciach dolných končatín, pre ľu..

85,00€93,40€

-12% Madlo s prísavkami do WC a kúpeľne ohybné DeLuxe

Veľkou výhodou tohto madla je, že ho viete ohýbať a nastaviť si uhol od 45° do 90° presne podľa potrieb. Madlo do sprchy i WC ohybné upevnít..

21,90€25,00€

Sklopné madlo pre osoby so zdravotným postihnutím a seniorov, jednoducho dokážete nainšatalovať v kúpeľniach a toaletách. Zvýšite ním komfor..

32,00€

-17% Oporné madlo na WC Oporné madlo na WC

Madlom na WC dáte vašim blízkym lepší a bezpečnejší prístup, oporu a stabilitu pri sadaní a vstávaní z toalety. Madlo na toaletu je praktick..

39,00€47,00€

Schodík s madlom do kúpeľne

Vekom sa bežná hygiena v kúpeľni stáva často pre vášho blízkeho až riziková. Seniori a ľudia so zdravotným postihnutím v snahe zachovať si s..

48,00€

Sklopné madlo do kúpeľne a wc kovové

Madlo do kúpeľne i wc je praktickým pomocníkom pre seniorov, pre ľudí s poruchami pohybového aparátu. Sklopné madlo odporúčame upevniť v kúp..

49,00€

Zobrazenie 1 až 12 z 17 (2 stránok)