Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Vyhľadávanie - hallux valgus
Produkty zodpovedajúce kritériám:

Elastický pás na cvičenie prstov pri problémoch s Hallux Valgus zmierňuje napätie z vonkajšej strany palca. Pravidelným cvičením s elastický..

5,00€

Gélový korektor medziprstový je určený pre ľudí s vybočenými palcami Hallux Valgus na nohách. Gélový korektor medziprstový vyrovnáva vybočen..

3,90€

Gélový korektor medziprstový je ortopedická pomôcka, ktorú môžete nosiť v uzavretej vychádzkovej, športovej a pracovnej obuvi. Korektor vyro..

5,90€

Gélový korektor s chráničom palca je určený pre ľudí s vybočenými palcami Hallux Valgus. Korektor vybočeného palca a ochrana bočnej strany p..

7,00€

Nočná bandáž na vybočený palec na nohe  je kombináciou dlahy a mäkkej koženej pracky s upínacou páskou zo suchého zipsu, ktorý umožňuje stup..

9,48€

Zdravotná pomôcka z elastickej tkaniny zmierňuje oter palca s halluxom v topánke, zabraňuje drobným bočným zraneniam, chráni a izoluje boľav..

7,90€

Kinesio páska na haluxy Vám pomáha vyrovnať - vrátiť palec do pôvodnej pozície. Pásku na nohe je možné ponechať 3 - 5 dní (stráca elastic..

9,00€

Ak vás trápia vybočené palce na nohách a z estetickej záležitosti sa stáva zdravotný problém, potom nastal čas na pravidelné používanie kore..

5,90€

Ak vás trápia vybočené palce na nohách a z estetickej záležitosti sa stáva zdravotný problém, potom nastal čas na pravidelné používanie kore..

6,50€

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)