Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Vyhľadávanie - antidekubitný
Produkty zodpovedajúce kritériám:

Pätným chráničom CareWave dokážete minimalizovať vznik preležanín. Antidekubitný chránič je vysoko kvalitná polohovacia pomôcka, ktorú ocení..

51,00€

Antidekubitný chránič päty W2450

Röntgenovať možno 70-140KU. Univerzálna veľkosť.  Univerzálne pre pravú aj ľavú nohu.     Ako pomôcku používať Prilepenie samolepia..

37,55€

Antidekubitný pätný chránič

Skvelou zdravotnou pomôckou pri prevencii vzniku preležanín na pätách je antidekubitný pätný chránič s novým jedinečným patentovaným systémo..

32,40€

Polohovacím antidekubitným medzistehenným vankúšom docielite stabilizáciu chrbtice a kĺbov končatín počas spánku a odpočinku a zároveň uvoľn..

113,00€

Pri každodennej starostlivosti o blízkeho pripútaného na lôžko myslite aj na prevenciu vzniku preležanín. Ideálnou pomôckou pri polohovaní p..

68,00€

Aktívny  antidekubitný rúrový matrac

Povrch matraca sa neustále mení, čo minimalizuje riziko vzniku dekubitov.  Zariadenie pozostáva z matraca, vzduchového kopresoru a návlek..

210,00€

Pneumatický matrac BioFlote je charakterizovaný ako najpokročilejšie riešenie v prevencii alebo v liečbe už vzniknutých dekubitov. Matrac..

249,00€

-45% Aktívny antidekubitný matrac s kompresorom rúrový Profi I Aktívny antidekubitný matrac s kompresorom rúrový Profi I

Variabilný antidekubitný tlakový matrac pre ležiacich pacientov s rúrkovou štruktúrou vzduchových komôr odporúčajú lekári. Matrac s rovnobež..

180,00€330,00€

-14% Antidekubitný matrac pre inkontinentných pacientov Vaflový Antidekubitný matrac pre inkontinentných pacientov Vaflový

Zdravotný antidekubitný matrac Vaflový je jedinečnou prevenciou pred dekubitmi a zároveň poskytuje ležiacemu pacientovi pohodlie a komfort. ..

148,00€173,00€

Antidekubitný matrac rúrový Antar

Komfortný matrac s protišmykovým povrchom integrovaný do rúrkovej konštrukcie je mimoriadne účinný pri prevencii a ošetrení preležanín v prv..

89,00€

Pri dlhodobom ležaní ostáva tkanivo málo prekrvené, pretože cievy sa stláčajú výbežkami kostí, a následne vznikajú preležaniny, ktoré sú pre..

55,00€

Antidekubitný matrac s kompresorom bublinový

Pri dlhodobom ležaní ostáva tkanivo málo prekrvené, pretože cievy sa stláčajú výbežkami kostí, a následne vznikajú preležaniny, ktoré sú pre..

89,00€

Zobrazenie 1 až 12 z 19 (2 stránok)