Detské capačky RAK Ružové

Kód produktu: VO032

0 / 5

14,00 € 19,40 €
do 24 hodín
19 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Capačky sú detské vychádzkové topánky určené pre batoľatá od prvých krôčikov do 1,5 až 2 rokov veku. Sú ľahké, pružné, vyrobené z mäkkej prírodnej kože (Velúr+Nappa) vrátane podšívky, ktorá zabezpečuje priedušnosť a dokonale sa prispôsobí tvaru nohy.

Pri kúpe tejto obuvi si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok.

Členkový strih, tvar špice, výstuž päty a pružná podošva zabezpečia dieťatku stabilitu, pohodlie a pocit bezpečnej chôdze a zohľadňujúc anatomické zvláštnosti detskej nôžky aj ich zdravý vývoj.

Pri výrobe zvršku a stielky detskej obuvi sú použité len vodou riediteľné lepidlá, teda lepidlá bez obsahu organických rozpúšťadiel.

Capačky RAK majú certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti. Okrem toho boli posudzované komisiou zloženou z ortopéda, detského lekára, modelára a špecialistov na výrobu obuvi, na základe čoho získali licenciu na používanie ochrannej známky "Žirafa" a "Česká kvalita". Sú vhodné do interiéru a exteriéru pri suchom počasí.

Vlastnosti - detské capačky RAK:

  • zvršok: prírodná koža Napa / Velur
  • podšívka: mäkká prírodná koža
  • stielka: kožená
  • podošva: EVAC

Rozmery a hmotnosť
Balenie: 1 pár
Materiál
Podošva: EVAc
Podšívka: mäkká prírodná koža
Stielka: kožená
Zvršok: prírodná koža Napa/Velúr

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A