Dezinfekčný sterilizátor vzduchu Sayoli 200 s HEPA filtrom

Kód produktu: DS056

0 / 5

820,00 €
5-7 pracovných dní

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Prístroj Sayoli nielenže čistí, ale aj sterilizuje vzduch a eliminuje vírusy, baktérie, alergény a škodlivé látky.

Vzduchový sterilizátor Sayoli 200 UV-C generuje hluk iba 14,9 dB, čo znamená, že ho môžete používať, aj keď spíte. Vďaka efektívnemu ventilátoru a špeciálne navrhnutému puzdru Flow 360 ° sterilizuje sterilizátor až 200 m3 vzduchu za hodinu, čo vám umožní naplniť strednú miestnosť čistým a čerstvým vzduchom len za 20 minút. Ako ukazujú početné štúdie, táto metóda sterilizácie je jedným z najefektívnejších, najjednoduchších a najbezpečnejších spôsobov zabezpečenia dekontaminácie vzduchu. 

Certifikovaná UV-C lampa je srdcom vzduchového sterilizátora Sayoli. Vydáva žiarenie, ktoré účinne neutralizuje genetický materiál vírusov a baktérií penetráciou. Neutralizovaný vírus už nie je schopný šíriť sa a infikovať ďalšie 

Super efektívny filter

Znečistený vzduch je nasávaný do zariadenia 200 mm ventilátorom a prúdi cez štvorvrstvový filter. Primárny filter PET odstraňuje prach, peľ a ďalšie hrubé častice cirkulujúce vo vzduchu. Potom certifikovaná (SGS) antibakteriálna vrstva zastaví a neutralizuje baktérie a alergény. Ďalej vzduch prúdi cez ultrahustý materiál HEPA, ktorý filtruje častice PM2,5. Posledná vrstva je zložená z aktívneho uhlia, ktoré absorbuje formaldehyd, amoniak, benzén a ďalšie škodlivé látky. HEPA filter  zachováva svoje vlastnosti po dobu 12 mesiacov. Po uplynutí tejto doby sa odporúča vymeniť filter za nový.

Prietok 360 °

Dezinfekčný sterilizátor vzduchu Sayoli 200 s HEPA filtrom bol navrhnutý tak, aby zaisťoval najvyšší výkon na akomkoľvek mieste. Každá stena prístroja má otvory, ktoré umožňujú neobmedzené prúdenie vzduchu z ktorejkoľvek strany. Nemusíte sa báť, že je prístroj príliš blízko pri stene, skrinke alebo pohovke. Vďaka špeciálnym otvorom môžete zariadenie podľa potreby tiež zavesiť na stenu.

Oblasti použitia:

  • Kancelárie
  • Reštaurácie
  • Bary
  • Hotelové recepcie, veľké konferenčné miestnosti, priestory na spoločenské akcie
  • Zubné ordinácie
  • Klinické praktiky
  • Kozmetické salóny, nechtové salóny, kaderníctva
  • Školy, škôlky

Technické parametre
Napájanie: 230V
Úroveň hluku 14,9 dB
Životnosť zdroja UVC: 9000 h
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A