Čiapka na umývanie vlasov bez vody Oasis®

Kód produktu: CV054

0 / 5

7,00 €
3-5 pracovných dní
5 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Táto čiapka ponúka spôsob umývania vlasov bez potreby vody. Čiapka je impregnovaná jemným šampónom a kondicionérom, ktoré pacientovi tiež poskytnú pozitívnu a relaxačnú terapeutickú masáž hlavy.

Prípravok nevyžaduje oplachovanie a mierne vlhké vlasy po odstránení čiapky vyschnú do niekoľkých minút. Navyše zahrievaním produktu v mikrovlnnej rúre sa teplota čiapky prispôsobí telesnej teplote pacienta.

Čiapka na umývanie vlasov bez vody Oasis® bola dermatologicky testovaný. Nie je potrebné používať vodu, vďaka čomu je umývanie vlasov oveľa rýchlejšie, jednoduchšie a bezpečnejšie pre pacienta i zdravotnícky personál.

Použitie:

Vložte čiapku na hlavu a poriadne masírujte vlasy 2 – 3 minúty. Po umytí vlasov pomocou čiapky ju následne odstráňte z hlavy a vlasy utrite uterákom. Nechajte ich vysušiť. Vlasy po umytí nie je potrebné oplachovať.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A