Spirometer Respiflo FS na dýchacie cvičenia

Kód produktu: SP455

0 / 5

12,90 €
do 7 prac. dní
12 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Respiračné problémy sa stali civilizačným ochorením postihujúcim významný počet pacientov. Prístroj Respiflo FS na dychové cvičenia vám umožňuje vyvíjať, zlepšovať a udržiavať fyzickú zdatnosť dýchacieho systému. Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby si udržal maximálny nádych (SMI).

Takéto nádychy sú však oveľa ťažšie po operácii na hrudníku alebo brušnej dutine. Po týchto procedúrach sú zvyčajne oveľa plytšie. Hlboké nádychy sú potlačené, aby sa minimalizovala bolesť.

V takýchto situáciách je prístroj na dýchacie cvičenia skvelá pomoc vďaka ktorej si náš dýchací systém udržiava svoju normálnu funkciu, vďaka ktorej sa môžeme vyhnúť nebezpečným komplikáciám.

Respiračná pomôcka Respiflo FS sa skladá sa zo základného podstavca a priesvitného tela s tromi komorami, v ktorých sa nachádzajú guličky z netoxického polypropylénu. Každá gulička má inú hmotnosť a farbu, teda aj každá  každá komora vyjadruje inú inhalačnú hodnotu - objem.

Objem komôr:

biela gulička - 600 ml

modrá gulička -  900 ml

čierna gulička - 1200 ml

Opakované cvičenie spirometrom umožňuje:

  • okysličenie tela
  • uľahčuje vykašliavanie hlienu
  • znižuje riziko opakovaných infekcií
  • skracuje pobyt pacienta v nemocnici

Videoprezentácia produktu

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A