Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)
Novinka Materina dúška čaj Megafyt pharma

Vhodný na pitie pri tráviacich ťažkostiach, pomáha pri ženských ťažkostiach, pri ochorení priedušiek a dlhodobom kašli. Čaj je potrebné p..

1,90€

Novinka Pestrec mariánsky čaj Megafyt pharma

Čistí pečeň, regeneruje pečeňový parenchým. (bunkové pletivo), podporuje tvorbu a distribúciu žlče, a tiež priaznivo vplýva na hladinu cukru..

2,60€

Novinka Rumančekový čaj Megafyt Pharma

Unavené oči osviežia vylúhované a vychladené vrecká čaju.  V každom vrecúšku je obsah rumenčekového kvetu 1 g. Nesmie sa variť, pripravuj..

2,00€

Novinka Elektrický rehabilitačný bicykel  2 v 1

Je vhodný na cvičenie nielen po úraze alebo pre seniorov, ale dobre si ním viete zacvičiť a udržiavať kondíciu alebo pravidelným cvičením po..

279,00€

Terapeutická plastelína nie je mastná, nelepí sa a je antibakteriálna. Terapeutické hmoty Qmed sa predávajú v rôzných stupňoch tuhosti (mäkk..

9,50€

Perspi - Guard sensitiv bez aluminia 50 ml

Tento prípravok neobsahuje hliník ani alkohol preto je vhodný aj na veľmi citlivú pokožku. Ak trpíte ľahkým až stredným potením alebo máte a..

27,90€

Perspi-guard antibakteriálny sprchový krém  200 ml

Ide o špeciálny produkt eliminujúci telesný zápach. Vyvinutý na použitie v kombinácií s antiperspirantom Perspi - Guard pre kontrolu nadmern..

8,30€

Inhalátor využijete pri liečbe horných a dolných dýchacích ciest.  Malý kompaktný inhalátor s nízkou hmotnosťou a v modernom dizajne zauj..

37,00€

Náhradná maska s drénom ku kyslíkovému koncentrátoru

Náhradná kyslíková maska je vyrobená z mäkkého, ľahkého, priehľadného materiálu. Na nose je plechový vlisok, vďaka ktorému maska pevnejšie d..

2,90€

Dub letný kôra Agrokarpaty 100 g

Použitie: Využíva sa hlavne pri ťažkostiach a pri liečení hnačkových ochorení. Ideálnym pomocníkom je aj na sedavé kúpele a to hlavn..

2,10€

Antistatický inhalačný nadstavec OptiChamber Diamond v porovnaní s tlakovými inhalátormi umožňuje účinnejšiu metódu podávania lieku, napr. I..

25,90€

Palica so zabudovaným svetlom v rukoväti

Elegantný vzhľad palice tvoria drobné krýštáliky uložené pod rukoväťou a v spodnej časti palice. Prevedenie palice je v hnedej farbe. Mäk..

39,00€

-15% 4 dielny paraván Fazzini 4 dielny paraván Fazzini

Paraván je určený pre rôzne zdravotnícke zariadenia, ale v prípade potreby aj do domácnosti. Jednoduchú manipuláciu zabezpečujú kolieska a r..

198,00€234,00€

-45% Aktívny antidekubitný matrac s kompresorom rúrový Profi I

Variabilný antidekubitný tlakový matrac pre ležiacich pacientov s rúrkovou štruktúrou vzduchových komôr, ktorý odporúčajú lekári. Matrac s r..

180,00€330,00€

-10% Anatomický vankúš Cervi THUASNE

Vankúš zhotovený polyuretánovej peny poskytuje podporu krku a hlave bez toho, aby dochádzalo k naťahovaniu ramien a krčnej chrbtice. Anatomi..

27,00€30,14€

-16% Antidekubitný vankúš

Antidekubitný vankúš značky CareWave je špeciálna zdravotná pomôcka, ktorú využijete pri polohovaní dlhodobo ležiaceho pacienta. Jej používa..

31,00€37,00€

-14% Balančný disk rovný Qmed pre deti

Balančný disk je perfektný pre koordinačné a balančné cvičenie na nestabilnom povrchu s cieľom udržať rovnováhu počas státia na jednej nohe ..

18,50€21,60€

-16% Balančná masážna podložka na cvičenie s pumpou Balančná masážna podložka na cvičenie s pumpou

Pri rehabilitácii, fitnes cvičení i sedení vyskúšajte balančnú podložku. Cvičením na podložke si zlepšíte rovnováhu, koordináciu, posilníte ..

18,50€21,90€

-13% Diabetická pooperačná topánka

Odporúča sa najmä pri zdravotných ťažkostiach typu: Poškodenie nepriechodných periférnych artérií Pooperačné poranenia nohy a päty ..

22,60€26,00€

-16% Elektrické polohovacie lôžko Domiflex Elektrické polohovacie lôžko Domiflex

Na posteli viete pomocou diaľkového ovládania samostatne polohovať oblasť hlavy, trupu, horných a dolných končatín a oblasť spodnej časti ch..

790,00€940,00€

-19% FITlopta 45 cm

Gymnastickú loptu využijete ako rehabilitačnú pomôcku, pomôcku na sedenie doma, v posilňovni i  rehabilitačných zariadeniach. Prečo si vy..

13,90€17,10€

-28% FITlopta 55 cm

Fit lopta je vhodná pre ľudí s výškou od 150 cm do 160 cm. Cvičením na gymnastickej FIT lopte : si zvýšite celkovú pružnosť tela ..

14,50€20,10€

-27% FITlopta 65 cm

Rehabilitačná lopta s priemerom 65 cm je vhodná pre ľudí vysokých 160 cm - 175 cm. Fitlopta je výborným pomocníkom pri cvičení doma, v p..

16,50€22,60€

-27% FITlopta 75 cm

Cvičením na fitlopte si zlepšujete koordináciu, pružnosť tela, správne držanie tela a posilňujete. Cvičením na gymnastickej lopte sa výra..

17,90€24,60€

Drevený masážny prístroj tvorí drevená konštrukcia a 5 masážnych otáčajúcich valčekov po 2 rady s výčnelkami, ktoré stimulujú akupresúrne bo..

6,50€

Podhlavník cestovný nafukovací na krk

  Nafukovací cestovný vankúš je vyrobený z kvalitného zdraviu bezpečného PVC. Zamatový povrch je na dotyk veľmi príjemný. Nafukovací podh..

5,10€

Tento špeciálny roztok je určený pre tých, ktorý si nevedia dať rady so zarastajúcimi nechtami. Táto nepríjemná situácia sa často opakuje až..

4,09€

Kurtplast kapsaicínová hrejivá náplasť

Návod na použitie Na mieste aplikácie musí byť pokožka čistá a suchá. Odstráňte kryciu vrstvu a náplasť nalepte na Vami požadované miesto..

1,60€

S masážnou pomôckou sa teraz jednoducho zbavíte bolesti hlavy, svalového napätia a uvoľníte nazbieraný stres. Výhody pomôcky na masáž hla..

2,90€

Jemné gumové hroty masážnej lopty ježko stimulujú krvný obeh tam, kde sa častí tela málo prekrvujú a tak zvyšujú ich citlivosť. Výborný masá..

1,90€

Betapad 9x30 cm

Náplasť Betapad je sterilná adhezívna, používa sa na prelepenie akýchkoľvek rán. Rozmer:  9x30 cm ..

0,35€

Tatranská nosová sprcha

Trápi vás akútna alebo chronická nádcha? Neviete sa zbaviť pocitu ustavične plného nosa? Prečistite si nos a dutiny slaným roztokom pomocou ..

11,90€

Násadec na barle - gumový

na barle a palice s veľkosťou č. 2 - 16 mm , č.3 - 18 mm , č.4 -20 mm, č.5 - 22 mm Farba Sivá ..

0,90€

-20%
Madlo do kúpeľne a WC s prísavkami Madlo do kúpeľne a WC s prísavkami

Bezpečnostná úchytová rukoväť so silnými prísavkami pomáha pri kúpaní, sprchovaní alebo pri vstávaní z WC. Madlo v kúpeľni a na WC ako prakt..

14,30€ 17,80€

Nepremokavá plachta 90x200

Nepremokavú plachtu môžete použiť na akýkoľvek typ matraca, klasického i zdravotného. Vrch plachty je z froté materiálu a spodná časť je pot..

14,90€

Filtre pri používaní domáceho kyslíkového prístroja sú dôležitou súčasťou filtračného procesu pri tvorbe kyslíka. Filter v kyslíkovom prístr..

3,00€

-25%
Rehabilitačný bicykel elektrický - rotoped Rehabilitačný bicykel elektrický - rotoped

Rehabilitačný bicykel elektrický - rotoped   Je určený pre domáce alebo ústavné použitie. Pre pacientov, ktorí nemajú príliš stuhnuté kon..

168,00€ 224,90€

Tatranská nosová sprcha

Trápi vás akútna alebo chronická nádcha? Neviete sa zbaviť pocitu ustavične plného nosa? Prečistite si nos a dutiny slaným roztokom pomocou ..

11,90€

-20%
Madlo do kúpeľne a WC s prísavkami Madlo do kúpeľne a WC s prísavkami

Bezpečnostná úchytová rukoväť so silnými prísavkami pomáha pri kúpaní, sprchovaní alebo pri vstávaní z WC. Madlo v kúpeľni a na WC ako prakt..

14,30€ 17,80€

-30%
Lymfodrenážny prístroj na krčové žily LymfoMED Lymfodrenážny prístroj na krčové žily LymfoMED

Aj vy dokážete jednoducho predchádzať bolesti nôh, pocitu ťažkých nôh a minimalizovať tvorbu kŕčových žíl unikátnym lymfodrenážnym masážnym ..

69,00€ 98,00€

Je dostupný v rôznych farebných prevedeniach.   Vlastnosti detského invalidného kočíka Umbrella :   rám kočíka skladací alumíniový ..

551,52€

-17%
Masážne balančné podložky na cvičenie, pologule

Balančné podložky (pologule) sú jedinečnou multifunkčnou pomôckou na tréning pre posilnenie rovnováhy, koordinácie a pre masáž. Cvičením na ..

15,60€ 18,90€

Viete, že práve kúpeľňa je najčastejším miestom nebezpečných úrazov seniorov i detí? Zabezpečte vašim blízkym bezpečné miesto na kúpanie drž..

24,90€

Tento špeciálny roztok je určený pre tých, ktorý si nevedia dať rady so zarastajúcimi nechtami. Táto nepríjemná situácia sa často opakuje až..

4,09€

Pre deti, seniorov a pre ľudí po úraze alebo s obmedzenou pohybovou schopnosťou môže byť vstup a výstup z vane vážnym problémom. Život vašim..

27,00€

Toaletné kreslo statické, drevené

  Používaním toaletnej stoličky s vyberateľným vedrom s poklopom dokážete výrazne zlepšiť kvalitu života vášho blízkeho. Uľahčíte mu prís..

68,00€

Matrac proti preležaninám profesionál

Antidekubitným matracom Profesionál poskytnete pohodlie a eliminujete možnosť vzniku bolestivých a ťažko sa hojacich dekubitov u vášho blízk..

274,75€

Štvorkolesové chodítko je jedinečnou pomôckou pri nákupoch, pretože obsahuje košík. Využijete ho aj pri bezpečnom prenášaní podnosu alebo in..

68,00€

Len u nás nájdete

množstvo unikátnych pomôcok, ktoré uľahčujú život Vám a Vašim blízkym pri rôznych zdravotných komplikáciách.
Zobraziť všetky produkty

Veľkým rizikom pri starostlivosti o nehybného ležiaceho pacienta - stav po infarkte, mŕtvici, onkologickom ochorení, traume, popáleninách.....

348,00€

-19% Umývadlo pre ležiacich pacientov plastové ergonomické DeLuxe Umývadlo pre ležiacich pacientov plastové ergonomické DeLuxe

Kvalitné umývadlo pre ležiacich pacientov je vďaka novej technológii, ktorú vyvinuli francúzski vývojári v odbore zdravotnej starostlivosti ..

79,00€98,00€

Fľaša na moč pre mužov Urolis s objemom 1,5 litra je jedinečná hygienická pomôcka pre osoby, ktoré sú pripútané na lôžko. Vo svojej kategóri..

23,90€

Použitie elektrického rehabilitačného trenažéra Rehabilitačný bicykel má  špeciálne upravené pedále pre cvičenie s hornými ako aj s dolný..

196,00€

Stolček do sprchy DeLuxe biely

Stolček do sprchy DeLuxe je skvelým a praktickým riešením pre ľudí, ktorí nevládzu dlho stáť, majú problém s udržaním stability alebo majú o..

57,00€

Stolička do sprchy DeLuxe biela

Nastaviteľná stolička do sprchy DeLuxe je ideálnou pomôckou pre seniorov a pacientov so sťaženou možnosťou pohybu, stability či orientácie. ..

67,00€

Olej sa vyrába z tekvicových semien pestovaných v malozlievskom chotári. Táto oblasť sa vyznačuje úrodnou hnedozemnou pôdou. Práve tento typ..

7,80€

Obdarujte blízkych

tým najvhodnejším darčekom! Darujte im jedinečnú možnosť vybrať si pomôcky z nášho širokého sortimentu v hodnote, akú im vyberiete.
vyberte darčekový poukaz

Obdarujte svojho blízkeho darčekovým poukazom TUAL, vďaka ktorému dáte obdarovanému možnosť vybrať si pre seba to najlepšie! Darčekový po..

33,00€

Darčeková poukážka na nákup je univerzálny darček pre každú príležitosť. Darujete ním radosť, ale tiež možnosť výberu darčeka, ktorý naplní ..

77,00€

Praktický a užitočný darček – darčekový poukaz Tual - je darom, ktorým nič nepokazíte, práve naopak, držiteľ poukážky Tual si vyberie to, čo..

111,00€

Bezplatné poradenstvo pre Vaše zdravie.

10 tipov pre zdravý chrbát

10 tipov pre zdravý chrbát

Aj vy ste už na vlastnej koži pocítili, čo je to boľavý chrbát? Aj keď neexistuje univerzálny recept na to, ako si udržať zdravý chrbát, resp. ako bojovať proti prípadným bolestiam, existujú všeobecne platné rady, ktorých dodržiavaním môžeme predísť vážnym komplikáciám.

Aké zdravotné chodítko kúpiť?

Aké zdravotné chodítko kúpiť?

Stratil váš blízky schopnosť samostatne chodiť kvôli zraneniu, chorobe alebo z dôvodu staroby? Vráťte mu stratenú istotu a nezávislosť a zaobstarajte mu chodítko pre seniorov a osoby so zdravotným postihnutím. Chodítko pre dospelých znižuje zaťaženie pohybového aparátu a pomáha udržiavať rovnováhu počas chôdze u ľudí so zhoršenou koordináciou pohybov.

Čo robiť, aby vás neovládla jarná únava?

Čo robiť, aby vás neovládla jarná únava?

Mnohí z nás sa na prelome zimy a jari cítime fyzicky unavení i psychicky vyčerpaní. S dlho očakávanou jarou prichádza aj neželaný hosť – jarná únava. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ako sa jarnej únave úspešne vyhnete.