Hydratačné sérum na tvár s kyselinou hyalurónovou Loton 20 ml

Kód produktu: HS001

0 / 5

6,90 €
do 5 prac. dní
3 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Hydratačné sérum na tvár, krk a dekolt je spojením kvality, tradície a moderného prístupu s rešpektom voči prírode. Vďaka svojim výnimočným hydratačným vlastnostiam zlepšuje pružnosť, pevnosť a vzhľad pokožky, pričom jej zanecháva a udržiava mladistvý vzhľad.

Hydratačné sérum na tvár, krk a dekolt kombinuje jedinečné vlastnosti kyseliny hyalurónovej, molekúl hydromanilu a rastlinných kmeňových buniek. Komplex týchto troch pokrokových aktívnych zložiek pravidelným používaním výrazne uľavuje pokožke už na jej základnej vrstve. Tým sa obnovuje jej jemnosť, hodvábny dotyk a pružnosť, čím získa vlastnosti typické pre oveľa mladšiu pokožku.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová má silné hydratačné vlastnosti. V nízko-molekulárnej forme viaže a zadržuje značné množstvo vody, čím zlepšuje pokožke jej celistvosť a pružnosť. Kyselina hyalurónová taktiež zvyšuje pevnosť pokožky, čím efektívne bojuje proti vráskam. To všetko z nej robí neoceniteľnú účinnu látku moderných liftingových a omladzujúcich prípravkov.

Hydromanil

Hydromanil je rastlinný zvlhčujúci komplex látok, ktoré sú vďaka svojej inovatívnej štruktúre a výrobnej technológii modernou a aktívnou zvlhčovacou zložkou. Veľkou výhodou tejto zložky je jeho široké spektrum účinku (okamžitý a dlhotrvajúci účinok). Výborne dopĺňa pôsobenie kyseliny hyalurónovej.

Rastlinné kmeňové bunky

Rastlinné kmeňové bunky fungujú na genetickej úrovni, pričom stimulujú regeneračné procesy a vykazujú biomechanické vlastnosti. Postupujúcim vekom koža mení svoje vlastnosti, stenčuje sa, stráca podkožný tuk, proteíny a hlavne kolagén. Kolagénové vlákna sú umiestnené v dermisovej vrstve kože.    Rastlinné kmeňové bunky      reorganizujú a obnovujú hustotu dermisovej štruktúry.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 20 ml
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A