Hrejivý gél na kĺby so zmijím jedom 911+

Kód produktu: GK127

0 / 5

5,40 €
Skladom
5 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Hrejivý gél s extraktom so zmije vám poskytne takmer okamžitú úľavu od bolesti kĺbov, svalov a šliach. Rovnako ho odporúčame aj pri bolestiach chrbtice a krížov pri ich ofúknutí a prechladení.

Na konci 90. rokov skupina postgraduálnych študentov chemicko-biologických fakúlt Moskovskej štátnej univerzity študovala nové metódy čistenia a získavania prírodných extraktov z rastlinného materiálu a vplyv vlastností liečivých rastlín na fyziologické procesy človeka.  Na základe tejto štúdie vznikla ochranná známka lekárskej kozmetiky „911 Your Rescue Service“. Výrobky tejto lekárskej kozmetiky 911+ sú zo 40% zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. 

Čo Hrejivý gél so zmijím jedom 911+ obsahuje?

  • Extrakt jedu zo zmije
  • Kostihoj

Podporuje liečbu kostí, opuchov, kĺbov, podporuje kostné tkanivo. 

  • Sabelnik - nátržník močiarny

Pomáha pri kĺbových ťažkostiach a bolestiach rôzneho pôvodu. Pôsobí proti mäknutiu kostí, ukladaniu solí, bolestiach chrbtice.

  • Zlatý vlas

Všeobecne liečivá rastlina, ktorá sa používa ako podporný a liečivý prostriedok pri rôznych ochoreniach. Jej výťažok podporuje proces úľavy od boľavých kĺbov a chrbtice.

  • Huba čaga 
  • Chondrotín 
  • Glukozamín

Chondroitín rovnako ako aj glukozamín sú dôležité látky, ktoré pomáhajú obnovovať a regenerovať chrupavky a ostatné tkanivá ako sú svaly, šľachy, väzy.

Liečivé účinky extraktu jedu zo zmije stepnej:

  • Biostimulačné účinky – krémy a gély s obsahom jedu zo zmije sú jedny z najúčinnejších prostriedkov pri reume a radikulitíde.
  • Upokojujúce účinky.
  • Zvyšuje mikrocirkuláciu krvného obehu.

Spôsob použitia: Naneste gél so zmijím jedom na čistú pokožku 2x denne. Masírujte krúživými pohybmi do úplného vstrebania.
Skladovanie: Skladujte pri teplote 0 až +25 ° C mimo dosahu detí.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 50 ml
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A