Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Horské slnko Schott 6 trubicové

  • Dostupnosť: do 3 prac. dní
  • Termín dodania: kedy mi bude produkt doručený?
  • Kód produktu: HS6231
  • Záruka: 24 mesiacov
  • Vernostné body:
    za nákup produktu
    116 b

Cena s DPH:
139,00€

Máte zdravotný problém, bolesti kĺbov , svalov alebo vnútorných orgánov? Chcete byť opálený aj počas zimy? Alebo máte kožný problém? Výbornou pomôckou je horské slnko.

Všetci vieme, aké priaznivé účinky má na ľudský organizmus slnko.  Prísun slnečného žiarenia (samozrejme rozumný) pri nahrievaní sa pri horskom slnku, môže byť pre zdravie človeka priaznivé. Horské slnko je výborné hlavne v mesiacoch jesene a zimy, kedy sme náchylnejší na choroby a únavu. Podľa viacerých prieskumov sa zistilo, že ľudia, ktorí sa častejšie vystavujú slnečným lúčom sú zdravší a odolnejší voči chrípkovým ochoreniam. Horské slnko  sa používa nielen na liečbu teplom a svetlom ale aj na kozmetické účely. Výhodou je, že za správneho používania podľa návodu, alebo odporúčania je toto opaľovanie celkom zdravé. Sami si môžete kontrolovať rozsah opálenia a tak sa vyhnúť nepríjemnému spáleniu kože. Taktiež má schopnosť dobre vplývať proti bolesti kĺbov, svalov a má aj efektívne účinky na vnútorne orgány. Pri používaní horského slnka nepodceňujte používanie ochranných UV okuliarov a bezpečnú vzdialenosť od prístroja. Odporúča sa dodržať vzdialenosť minimálne jeden meter od žiariča. Doba nahrievania sa pred zdrojom tepla - horským slnkom, sa odporúča maximálne 10 minút (v prípade svetlej pokožky). Najnovšia generácia horských sĺnk kombinuje modré a červené svetlo trubice. Takáto UV svetelná kombinácia: priaznivo vplýva na liečbu akné podnecuje produkciu vitamínu D1 v pokožke, ktorý sa nedá nijak inak vyrobiť dodáva pokožke tmavšiu farbu.

Obsah balenia

ochranné UV okuliare  horské slnko


Rozmery a hmotnosť
Balenie ochranné UV okuliare horské slnko

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: