Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Himalájska soľ


Naša cena:
2,40€

Jedna z najzdravších a energeticky najbohatších solí vhodná do jedla aj do očistného kúpeľa.

Himalájska soľ je čistý prírodný produkt, ktorý sa dobýva spod zemského povrchu z jedného z najstarších prírodných zdrojov na zemi banským spôsobom. Zdroj je v juhozápadných fosíliách Himalájí. Táto soľ patrí k najzdravším, energeticky bohatým soliam na zemi . Obsahuje 84 rôznych kovových a nekovových prvkov v rôznych zlúčeninách ( cca. 200 ).   Toto zloženie zodpovedá zloženiu pravekého mora. Podiel týchto prvkov v tejto pra-soli je 2,5 - 4%. Zvyšok tvorí čistá kuchynská soľ. Je vhodná do jedla aj do kúpeľa. V očistnom kúpeli vitalizuje telo a pokožku, napomáha k odstráneniu množstva neduhov ľudského organizmu.   Zlepšuje rovnováhu, odbúrava stres, posilňuje imunitu.   Jej vek sa odhaduje na 250 miliónov rokov.  

Použitie

Obsah sáčku vysypte do cca. 60l 35°C až 40°C teplej vody. V kúpeli zotrvajte 15 až 20 minút, aby organizmus dostatočne odbúral stres a absorboval minerály. Pre umocnenie relaxačných účinkov môžete použiť penivé a voňavé prísady, prípadne bylinky. Účinky kúpeľa umocníte následným, aspoň 30 minútovým odpočinkom.  

Krajina pôvodu

Pakistan  

Hmotnosť balenia

500 g  

Veľkosť zrna

0,1-7mm  


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť 250g

Zdieľajte

Štítky:

Himalájska soľ

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: