Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

HELICOBACTER PYLORI test


Cena s DPH:
6,30€

Odhaľte vo svojom tele rýchlym a bezbolestným testom prítomnosť baktérie Helicobacter Pylori, ktorá spôsobuje rôzne problémy tráviaceho traktu.

Helicobacter pylori je špirálovitá gramnegatívna baktéria, ktorá kolonizuje epitel žalúdka a proximálneho duodena. Je spájaná s rôznymi chorobami tráviaceho traktu, ako akútna a chronická gastritída, adenokarcinóm žalúdka, resp. duodena (1,2). Kultivačné a histologické vyšetrenia dokázali, že až 90 % pacientov s duodenálnymi a žalúdočnými vredmi (3,4) je infikovaných touto baktériou.

Vďaka testu rýchlo a bezbolestne odhalíte prítomnosť baktérie Helicobacter pylori a vyhnite sa tak mnohým tráviacim ťažkostiam.

Test je určený na rýchle, kvalitatívne imunochromatografické stanovenie Helicobacter pylori všetkých izotypov v stolici. Metóda využíva kombináciu farebného konjugátu a imobilizovaných protilátok Helicobacter pylori. Za prítomnosti antigénu sa vytvára komplex antigén–protilátka–farbivo, ktorý sa prejaví viditeľnou ružovou čiarkou v testovacej zóne doštičky (zóna T). Komplex ďalej vzlína do kontrolnej zóny C, kde vytvára ružovú čiarku, ktorá dokazuje, že test bol vykonaný správne.

Prítomnosť antigénu je detekovateľná do 10 min. 

V balení HELICOBACTER PYLORI testu sa nachádza:

testovacia doštička, extrakčná skúmavka so sondou a návod na použitie.


Rozmery a hmotnosť
Balenie Obsahuje testovacia doštička, extrakčná skúmavka so sondou a návod na použitie.

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: