Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

GS Merilin


Cena s DPH:
24,00€

GS Merilin je nehormonálny prípravok, ktorý je určený pre ženy v období okolo prechodu a po ňom.

GS Merilin je výživový doplnok. Tento prípravok je účinný v období klimaktéria. Výživový doplnok je nehormonálny a tiež bezpečný pre dlhodobé užívanie. Prípravok je obohatený o vápnik a vitamín D3, ktoré dodávajú kostiam pevnosť. Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu a dôležité je, že  nespôsobuje váhový prírastok. Klimaktérium (prechod) je dôležité obdobie v živote ženy, ktoré obvykle prichádza okolo 45. roku života, kedy vaječníky postupne prestávajú produkovať ženské pohlavné hormóny (estrogény a progestíny) a dochádza k postupnému vymiznutiu menštruácie. GS Merilin obsahuje štandardizovaný extrakt z podzemku rastliny Cimicifuga racemosa, u ktorej bolo v posledných rokoch viacerými klinickými štúdiami potvrdené priaznivé pôsobenie na všetky fyziologické javy sprevádzajúce klimaktérium.  

Balenie

30 tabliet


Rozmery a hmotnosť
Balenie 30 tabliet

Zdieľajte

Štítky:

Merilin

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: