Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

GS Mamatest


Cena s DPH:
2,90€

Chcete rýchlo vedieť či ste tehotná? GS Mamatest je vysoko spoľahlivý tehotenský test, pri ktorom máte výsledok testu k dispozícii do niekoľkých minút.

Tehotenským testom GS Mamatest získate informáciu o možnom tehotenstve už v jeho skorom štádiu. Test pre určenie tehotenstva je rýchly, založený na laterálnej prietokovej imunochromatografii na prúžku a slúži ku kvalitatívnemu stanoveniu ľudského choriongonadotropínu (hCG) v moči, pomocou ktorého je možné zistiť tehotenstvo.

GS Mamatest ako tehotenský test je vysoko citlivý. Môžete ho absolvovať kedykoľvek počas dňa. Testovací prúžok ponoríte podľa pokynov uvedených v návode do nádobky s močom a už o pár minút viete výsledok.

GS Mamatest obsahuje 2 testovacie prúžky na zistenie tehotenstva. Testovací prúžok je určený na jednorazové použitie a výhradne pre vonkajšie požitie.

Zdieľajte

Štítky:

Mamatest

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: