Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Glukometer Accu Chek Performa


Cena s DPH:
14,52€

Sledovať a kontrolovať hladinu cukru v krvi vám umožní glukometer Accu-Chek Performa. Výsledky získate už do 5 sekúnd.

Glukometrom Accu-Chek Performa získate presnú informáciu o vašej aktuálnej hladine stavu cukru v krvi, a to z veľmi malého množstva krvi a za veľmi krátky čas. Vyšetrenie trvá len 5 sekúnd. Špeciálne navrhnuté pero s lancetami je navrhnuté takým spôsobom, že prepichnutie je takmer bezbolestné. Glukomer umožňuje označovanie jedla, t.j. označenia zistených výsledkov symbolom pred jedlom a po jedle, čo umožňuje lepšie sledovanie priebehu glykémie a kontrolu diabetu.

S glukometrom Accu-Chek Performa získate:

  • 10 testovacích prúžkov
  • 6 lanciet
  • odberové pero 
  • batériu a puzdro

Návod na používanie glukometra Accu-Chek Performa

Čistý testovací prúžok vložte do zapnutého glukometra. Pomocou odberového pera nabitého sterilnou lancetou uskutočnite vpich do bruška prsta a z miesta v vpichu jemným tlakom vytlačte malú kvapku krvi, ktorú priložte na testovací prúžok v prístroji. Prístroj následne vyhodnotí a zobrazí údaj o hladine krvného cukru.

Poznať hladinu glukózy v krvi je nevyhnutnosťou pre pacientov s hyperglykémiu. Diabetes mellitus je častým zdravotným problémom nielen seniorov, ale aj detí a mládeže. Vďaka modernej diagnostike a liečbe ľudia s absolútnym nedostatkom inzulínu môžu žiť oveľa dlhšie. Nevyhnutnou súčasťou ich života sa stáva sledovanie hladiny cukru v krvi, pretože od toho závisí množstvo podaného inzulínu a zdravie pacientov.


Rozmery a hmotnosť
Balenie Glukomer Accu-Chek Performa 10 testovacích prúžkov 6 lanciet Odberové pero

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: