Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Glukometer Accu Chek Go


Naša cena:
28,98€

Glukometer Accu-Chek Go - jednoduchý a presný prístroj pre vašu vlastnú kontrolu hladiny glukózy v krvi. Glukometer Accu-Chek® Go je určený predovšetkým pre ľudí, ktorí sú náchylní k diabetu alebo cukrovkou už trpia, a ich zdravotný stav si vyžaduje pravidelné testovanie krvi na prítomnosť cukru.

Glukometer Accu-Chek Go je spoľahlivý merač hladiny glukózy v krvi. Kompaktný model vylepšený v oblasti pokročilých bezpečnostných vlastností, zdokonaleným používateľským rozhraním, novým aktualizovaným dizajnom a farbou, menšími rozmermi vám umožňuje získať potrebné výsledky o stave hladiny cukru v krvi za minimálny čas. Malé rozmery a malá hmotnosť zariadenia umožňuje jeho pohodlné používanie pre ľudí všetkých vekových kategórií.

Pre test glukomerom vám postačí minimálne množstvo krvi a výsledky máte k dispozícii do 5 sekúnd. Na kvapku krvi (získanou pichnutím do končeka prsta) priložíte testovací prúžok, ktorý následne vložíte do prístroja. Prístroj vyhodnotí a zobrazí údaj o hladine krvného cukru.

 

 

 

Zdieľajte

Štítky:

Glukometer Accu Chek

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: