Generátor ozónu s časovačom

Kód produktu: GO855

0 / 5

269,00 €
do 5 prac. dní
269 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Generátor ozónu s časovačom v nerozovom kryte s výkonom 20g/h a s ventilátorom s výkonom 1803/h vám zaručí čistý a dezinfikovaný priestor. Účinnosť ozónu proti baktériám a vírusom je extrémne vysoká – až 99,9%.

Na výber z dvoch možností:

  • Generátor ozonu s časovačom
  • Generátor ozonu s časovačom + 4W UVC (kombinácia generátora ozónu a uzavretého germicídneho žiariča, ktorý môže byť v prevádzke za prítomnosti ludí).

Modrá led kontrolka Vám signalizuje proces výroby ozónu.

Ide o ozónové generátory s dlhou životnosťou pre rôzne aplikácie . Vo vnútri zariadenia sa nachádzajú 4 keramické platničky, medzi ktorými vznikajú korónové výboje.

Tieto výboje dokážu premeniť molekuly kyslíka O2 na nestabilný a vysoko oxidačný ozón O3, ktorý následne v uzavretom priestore zlikviduje všetky vírusy, baktérie, plesne, huby, zápach.

Tento ozónový generátor je vhodný pre priestory do 80m2 (pri výške stropu cca 2,6m). Doba generovania ozónu je ideálne 1m2 – 1min  (napr. 30m2 izba = 30min).

Vďaka časovaču si nastavíte potrebnú dlžku procesu a opustíte priestor. Po skončení ozonizovania treba počkať ešte 1 hodinu kým sa rozplynie všetok ozón v priestore.

Účinky ozónu:

  • OZÓN je 200-násobne účinnejší ako chlór.
  • Napr.: baktériu E.coli zabije 3.000 krát rýchlejšie ako chlór

Vďaka tomu, že ozón je plyn O3, tak prenikne úplne do všetkých medzier, pórov materiálov ako poťahy, koberce, záclony, do nábytku, do ventilačných potrubí a podobne.

Nakoľko je ozón plyn tak nezanecháva žiadne povlaky len úplne čerstvý vzduch.

Po rozpade ostáva z molekuly O3 molekula kyslíka O2.


Technické parametre
Časovač 0-60 min
Materiál: nerezová oceľ
Výkon: 20g / h, výkon 4W UVC - (257nm)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A