Generátor ozónu na dezinfekciu Malatec

Kód produktu: GO019

0 / 5

53,00 €
5-7 pracovných dní

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Generátor ozónu na dezinfekciu Malatec využíva technológiu korónového výboja. Perfektné na elimináciu baktérií, choroboplodných zárodkov, ako aj na dezinfekciu priestorov či potravín.

Vlastnosti:

Generátor ozónu

Mimoriadne silné oxidačné činidlo na rozklad organických zlúčenín, vďaka čomu je mimoriadne efektívny. Najnebezpečnejšou vecou sú baktérie a choroboplodné zárodky, preto je dôležité zabezpečiť sebe a svojej rodine bezpečný a zdravý vzduch poskytovaný ozónovým generátorom. Ozón sa navyše štiepi asi po 30 minútach preto sa nemusíte obávať znečistenia životného prostredia.

Multifunkčný

Generátor ozónu je ideálny na čistenie potravín, vody, vzduchu a mnohých ďalších vecí. Ovocie, zelenina a mäso často obsahujú veľa pesticídov a baktérií, ktoré môžu poškodiť zdravie vašich blízkych. Vo vzduchu je veľa choroboplodných zárodkov, ktoré cestujú kvapôčkami. Toto zariadenie je ideálne pre epidémie a pre každodenné použitie.

Kompaktná veľkosť

Zariadenie má kompaktné rozmery, takže si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou. Perfektné na domáce použitie, ako aj do práce alebo kancelárie. Má nízku hlučnosť nízky, je to jeden s  najtichších modelov, vďaka čomu nie je zaťažujúci pre členov domácnosti. Zariadenie nebude rušiť pri každodenných činnostiach alebo práci.

Citlivý dotykový panel

Intuitívny digitálny ovládací panel robí obsluhu generátor nielen jednoduchou, ale aj pohodlnou. Panel na prístroji je veľmi citlivý, nemusíte mnohokrát stláčať jediné tlačidlo a bojovať s nastavením parametrov - stačí jeden dotyk. Všetky parametre zobrazené prístrojom je možné ľahko prečítať na prehľadnom displeji.

Tento kompaktný generátor ozónu nájde svoje uplatnenie v byte, kancelárii alebo na iných miestach. Ozón má dezinfekčnú funkciu a ničí nepríjemné pachy, baktérie, vírusy, plesne, patogénne mikroorganizmy, roztoče a alergény. Je to moderné zariadenie, ktoré účinne vydezinfikuje miestnosť od mikroorganizmov, ktoré škodia vášmu zdraviu. Je perfektný aj na dezinfekciu jedla alebo vody. Je skvelým pomocníkom najmä pre alergikov, astmatikov a ľudí, ktorí sa sťažujú na neustále bolesti hlavy. 

Všetko, čo nie je viditeľné voľným okom, je najnebezpečnejšie - baktérie, plesne a iné mikroorganizmy majú veľmi negatívny vplyv na náš organizmus, preto je dôležité zabezpečiť sebe a svojej rodine bezpečný a zdravý vzduch, ktorý zaručuje ozonátor. Kvalitu vzduchu vonku nie sme schopní ovplyvniť, ale vzduch, ktorý dýchame doma alebo v práci, môžeme do značnej miery zmeniť.

Ionizácia

Znižuje ióny, ktoré sú pre nás škodlivé (pozitívne ióny), produkciou negatívnych iónov - všetko znečistenie padá na substrát, namiesto toho, aby cestovalo do našich pľúc. Vzduch sa stáva ľahkým a čerstvým, a teda? Naša nálada sa okamžite zlepšuje. Necítime sa neustále unavení, ospalí atď.

Časovač 

Zariadenie má časovač, ktorý vám umožní naprogramovať jeho činnosť. 

Ovocie - 5 minút

Zelenia - 10 minút

Mäso - 15 minút

Čistenie vody - 20 minút

Čistenie vzduchu - 25 minút

Sterilizácia  - 30 minút


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 19 x 28 cm
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A