Gélový korektor s dvojitým krúžkom na Hallux Valgus 2 ks

Kód produktu: KR001

0 / 5

5,90 €
do 5 prac. dní
5 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Máte vybočený palec na nohe? Mäkký a pre nosenie pohodlný gélový korektor na Hallux Valgus účinne znižuje bolesť pri chôdzi a chráni prsty nôh pred deformáciou.

Ak vás trápia vybočené palce na nohách a z estetickej záležitosti sa stáva zdravotný problém, potom nastal čas na pravidelné používanie korektoru na Hallux Valgus. Medziprstový korektor vyrovnáva vybočený palec, pri chôdzi absorbuje tlaky a zabraňuje vzniku odrenín.

Použitie korektora na Hallux Valgus

Korektor s dvojitým krúžkom navlečiete na palec a vedľajší prst na nohe, čím dochádza k dokonalej fixácii. Gélový korektor s dvojitým krúžkom je ortopedická pomôcka, ktorú môžete nosiť do uzavretej vychádzkovej, športovej a pracovnej obuvi. Veľkosť medziprstového korektora je univerzálna, vhodný pre použitie na ľavej i pravej nohe.

Korektor na haluxy je vyrobený z mediciálneho gélu. Vďaka použitým minerálnym olejom je mimoriadne mäkký a pružný. V balení sa nachádzajú 2 kusy gélového korektora s dvojitým krúžkom v bielej nepriehľadnej farbe. Ortopedickú pomôcku umývajte pri teplote do 30°C.

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A