Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Gélový korektor medziprstový na Hallux Valgus 2ks


Cena s DPH:
5,90€

Predíďte zdravotným problémom a bolesti, ktoré prináša vybočený palec. Začnite včas pri Hallux Valgus používať medziprstový korektor, ktorý vyrovnáva palec pri tejto deformite.

Gélový korektor medziprstový je ortopedická pomôcka, ktorú môžete nosiť v uzavretej vychádzkovej, športovej a pracovnej obuvi. Korektor vyrovnáva palec pri deformite Hallux Valgus. Počas chôdze eliminuje tlak na Hallux Valgus a vy nepociťujete pálčivú bolesť.

Korektor oddeľuje od seba prsty čím koriguje prípadné vybočenie prstov alebo separuje prsty, aby nedochádzalo k ich vzájomnému treniu. Pravidelným používaním sa Váš vybočený palec vyrovnáva a nepokračuje ďalšia deformácia prstov na nohách.

Deformácia palca nohy, odborne nazývaná Hallux Valgus, je častým problémom najmä žien, ktorý im spôsobuje problémy pri nosení vysokých topánok. Prejavuje sa vybočením palca navonok a záprstnej kosti dovnútra. Halluxy majú genetický podklad a môžu byť zhoršované úrazmi, preťažovaním alebo nevhodnou obuvou.

Haluxy sa dajú liečiť neoperačne fixátorom (korektorom/bandážou), ktorý zabraňuje a narovnáva vybočenie palca na nohe.

Korektor je univerzálny pre pravú a ľavú nohu a balenie obsahuje 2 kusy.

Ortopedickú pomôcku nepoužívajte viac ako 16 hodín denne a pri otvorených ranách. Gélový korektor medziprstný vyrovnáva palec pri deformite hallux valgus.   

Balenie

obsahuje 2 ks

Veľkostná tabuľka

S - veľkosť nohy v cm 22, 23, (2 ks)

M - veľkosť nohy v cm  24, 25, 26 (2ks)

L - veľkosť nohy v cm 27, 28, 29, 30 (2ks)

XL - veľkosť nohy v cm 31, 32 - balenie  veľksti XL obsahuje 1 ks


Rozmery a hmotnosť
Balenie 2 ks
Rozmery S - veľkosť nohy v cm 22, 23, (2 ks) M - veľkosť nohy v cm 24, 25, 26 (2ks) L - veľkosť nohy v cm 27, 28, 29, 30 (2ks) XL - veľkosť nohy v cm 31, 32 - balenie veľksti XL obsahuje 1 ks

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: