Gélový korektor medziprstový na Hallux Valgus 2ks

Kód produktu: KR003

0 / 5

6,50 €
do 5 prac. dní
5 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Predíďte zdravotným problémom a bolesti, ktoré prináša vybočený palec. Začnite včas pri Hallux Valgus používať medziprstový korektor, ktorý vyrovnáva palec pri tejto deformite.

Gélový korektor medziprstový je ortopedická pomôcka, ktorú môžete nosiť v uzavretej vychádzkovej, športovej a pracovnej obuvi. Korektor vyrovnáva palec pri deformite Hallux Valgus. Počas chôdze eliminuje tlak na Hallux Valgus a vy nepociťujete pálčivú bolesť.

Korektor oddeľuje od seba prsty čím koriguje prípadné vybočenie prstov alebo separuje prsty, aby nedochádzalo k ich vzájomnému treniu. Pravidelným používaním sa Váš vybočený palec vyrovnáva a nepokračuje ďalšia deformácia prstov na nohách.

Deformácia palca nohy, odborne nazývaná Hallux Valgus, je častým problémom najmä žien, ktorý im spôsobuje problémy pri nosení vysokých topánok. Prejavuje sa vybočením palca navonok a záprstnej kosti dovnútra. Halluxy majú genetický podklad a môžu byť zhoršované úrazmi, preťažovaním alebo nevhodnou obuvou.

Haluxy sa dajú liečiť neoperačne fixátorom (korektorom/bandážou), ktorý zabraňuje a narovnáva vybočenie palca na nohe.

Korektor je univerzálny pre pravú a ľavú nohu a balenie obsahuje 2 kusy.

Ortopedickú pomôcku nepoužívajte viac ako 16 hodín denne a pri otvorených ranách. Gélový korektor medziprstný vyrovnáva palec pri deformite hallux valgus.   

Balenie

obsahuje 2 ks

Veľkostná tabuľka

S - veľkosť nohy v cm 22, 23, (2 ks)

M - veľkosť nohy v cm  24, 25, 26 (2ks)

L - veľkosť nohy v cm 27, 28, 29, 30 (2ks)

XL - veľkosť nohy v cm 31, 32 - balenie  veľksti XL obsahuje 1 ks


Rozmery a hmotnosť
Balenie: 2 ks
Rozmery: S - veľkosť nohy v cm 22, 23, (2 ks) M - veľkosť nohy v cm 24, 25, 26 (2ks) L - veľkosť nohy v cm 27, 28, 29, 30 (2ks) XL - veľkosť nohy v cm 31, 32 - balenie veľksti XL obsahuje 1 ks
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A