Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Gélový chránič kĺbov palca alebo malíčka


Cena s DPH:
5,80€

Pociťujete pri nosení obuvi bolesť palcov či malíčka? Chráničom kĺbu zmiernite bolestivé trenie palca pri dotyku s obuvou, ochránite kĺby pred výrastkami a otlakmi na kĺbe palca alebo malíčka.

Gélový chránič kĺbov chodidla je jedinečný vankúšik špeciálneho tvaru s krúžkom, ktorý umožňuje jeho stabilné nasadenie na prsty na nohách. Chránič eliminuje nepríjemný tlak topánky na kĺb palca alebo malíčka, minimalizuje trenie a vznik bolestivých otlakov. Vďaka tejto unikátnej ortopedickej pomôcke  si môžete užívať bezbolestnú chôdzu vo vašich obľúbených topánkach.

Použitie chrániča kĺbov prstov

Gélový chránič navlečte na palec alebo malíček na nohe tak, aby vankúšik chránil kĺb prsta. Správnu polohu chrániča najlepšie zafixujete ponožkou. Chránič kĺbu palca a malíčka na nohe je vyrobený z príjemného rozťahovateľného gélového materiálu, ktorý očistíte len vlažnou vodou. Chránič prstových kĺbov na nohe viete použiť na ľavej i pravej nohe. V balení sa nachádza 1 kus.  

Materiál

mäkký elastický gél , hygienicky (umývateľný)

Veľkosť : univerzálna

Balenie

1 ks


Technické parametre
Materiál mäkký elastický gél , hygienicky (umývateľný)
Rozmery a hmotnosť
Balenie 1 ks

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: