Gélová poduška na dlhé sedenie Iris

Kód produktu: FS123

0 / 5

39,90 €
Skladom
49 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Predíďte nepríjemnostiam spôsobeným dlhodobým sedením v práci, za počítačom alebo v dôsledku zdravotného stavu. Gélová poduška na dlhé sedenie Vám pomôže prechádzať rôznym bolestiam a odporúča sa nie len na prevenciu, ale aj na liečbu preležanín.

Gélová poduška na sedenie je určená pre ľudí, ktorí trávia veľa času v sede, napríklad pri počítači, na invalidnom vozíku, v aute alebo v práci. 

Tento revolučný vankúš so špeciálnou gélovou vložkou, vďaka použitiu inovatívnych technológií, prináša prevencii a liečbe dekubitov nový význam. Použitie gelového vnútra zaručuje vysoký komfort a dokonalé prispôsobenie tvaru panvy.

Vlastnosti gélovej podušky na sedenie:

Poduška je zložená z dvoch vrstiev peny a gélovej vložky medzi nimi. Horná vrstva mäkkej peny poskytuje vysoký komfort. Gélová vložka zaisťuje vynikajúce prerozdelenie tlaku na široký povrch, čo výrazne znižuje tlak na telo. Spodná vrstva peny dokonale stabilizuje vankúš. Výsledkom toho, že poduška sa skladá z dvoch vrstiev peny s rôznymi hustotami a profilmi, rovnako aj gélovej vložky, je, že dlhodobé sedenie už nie je problém. Poduška má navyše obal, ktorý je ťažko priepustný tekutinou, no prepúšťa vzduch. 

Materiálové zloženie:

Vankúš na sedenie je vyrobený z vysoko kvalitnej netoxickej a antialergickej polyuretánovej peny a gélovej náplne.

Návlek na gélovej poduške na dlhé sedenie Iris je možné prať na 50 °C.

Rozmery:

44 x 42 x 7 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A