Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Gélová poduška na dlhé sedenie


Cena s DPH:
39,90€

Predíďte nepríjemnostiam spôsobeným dlhodobým sedením v práci, za počítačom alebo v dôsledku zdravotného stavu. Gélová poduška na dlhé sedenie Vám pomôže prechádzať rôznym bolestiam a odporúča sa nie len na prevenciu, ale aj na liečbu preležanín.

Gélová poduška na sedenie je určená pre ľudí, ktorí trávia veľa času v sede, napríklad pri počítači, na invalidnom vozíku, v aute alebo v práci. 

Tento revolučný vankúš so špeciálnou gélovou vložkou, vďaka použitiu inovatívnych technológií, prináša prevencii a liečbe dekubitov nový význam. Použitie gelového vnútra zaručuje vysoký komfort a dokonalé prispôsobenie tvaru panvy.

Vlastnosti gélovej podušky na sedenie:

Poduška je zložená z dvoch vrstiev peny a gélovej vložky medzi nimi. Horná vrstva mäkkej peny poskytuje vysoký komfort. Gélová vložka zaisťuje vynikajúce prerozdelenie tlaku na široký povrch, čo výrazne znižuje tlak na telo. Spodná vrstva peny dokonale stabilizuje vankúš. Výsledkom toho, že poduška sa skladá z dvoch vrstiev peny s rôznymi hustotami a profilmi, rovnako aj gélovej vložky, je, že dlhodobé sedenie už nie je problém. Poduška má navyše obal, ktorý je ťažko priepustný tekutinou, no prepúšťa vzduch. 

Materiálové zloženie:

Vankúš na sedenie je vyrobený z vysoko kvalitnej netoxickej a antialergickej polyuretánovej peny a gélovej náplne.

Rozmery:

44 x 42 x 7 cm

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: