Gél na bolesti nôh Venolgon 911+

Kód produktu: GN127

0 / 5

5,40 €
Skladom
7 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Gél na bolesti nôh Venolgon 911+ je podporný prostriedok na starostlivosť o nohy so symptómami opuchu, bolesti, oslabenia krvných ciev, venóznej stagnácie. Účinné látky znižujú opuch a bolesť v nohách, posilňujú steny ciev, čím sa stávajú flexibilnejšími. To umožňuje eliminovať žilové stázy v nohách a zlepšovať krvný obeh. Gél sa odporúča ako preventívne opatrenie proti kŕčovým žilám a tromboflebitíde.

Na konci 90. rokov skupina postgraduálnych študentov chemicko-biologických fakúlt Moskovskej štátnej univerzity študovala nové metódy čistenia a získavania prírodných extraktov z rastlinného materiálu a vplyv vlastností liečivých rastlín na fyziologické procesy človeka.  Na základe tejto štúdie vznikla ochranná známka lekárskej kozmetiky „911 Your Rescue Service“. Výrobky tejto lekárskej kozmetiky 911+ sú zo 40% zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. 

Vlastnosti Gélu na bolesti nôh Venolgon 911+

  • znižuje opuch a bolesť v nohách, posilňuje steny ciev

  • zlepšuje prekrvenie

  • pôsobí preventívne opatrenie proti kŕčovým žilám a tromboflebitíde

  • obnovuje pevnosť a pružnosť kĺbov

  • má tonizujúci účinok na žily

Zloženie Gélu na bolesti nôh Venolgon 911+ 

  • Extrakt z lieskových orechov  - reguluje krvný tlak

  • Pagaštan konský má aktívne zlúčeniny obsiahnuté v semenách a kvetoch, ako je vitamín P1. Posilňuje a zlepšuje pružnosť stien ciev, aby sa zabránilo drobným poraneniam. Zmenšuje opuchy. Má protizápalové účinky a pomáha zastaviť krvácanie

  • Extrakt z hroznových listov - antikoagulačný účinok, znižujúci poškodenie v priebehu fibromyalgie vďaka pôsobeniu na svalové bunky

  • Výťažok z kôry morskej borovice - má vlastnosti, ktoré zlepšujú cirkuláciu

Použitie: Naneste gél na čistú pokožku nôh v problémových oblastiach 2-3 krát denne krúživými pohybmi zdola nahor, až kým sa úplne nevstrebe.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 100ml
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A