Fľaša na moč pre mužov Urolis 1,5 l

Kód produktu: SN80

0 / 5

23,90 €
Skladom
20 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Pri starostlivosti o ležiaceho muža sa stane vašim vynikajúcim pomocníkom špeciálna fľaša na moč so systémom zabraňujúcim vytekaniu tekutiny.

Fľaša na moč pre mužov Urolis s objemom 1,5 litra je jedinečná hygienická pomôcka pre osoby, ktoré sú pripútané na lôžko. Vo svojej kategórii vyniká špeciálne navrhnutým systémom, ktorý zabraňuje vylievaniu moču. Násadka na fľašu obsahuje guľôčku, ktorá uzavrie otvor, a tým sa predchádza vyliatiu jej obsahu. Fľašu na moč vyprázdnite cez otvor na druhej strane, takže systém zachytávania moču von fľaši sa neporuší pri vylievaní ani pri čistení. 

Fľaša na moč pre mužov Urolis je vyrobená z kvalitného nerozbitného plastu a je bezpečnou zdravotnou pomôckou pre imobilných pacientov. Počas vyprázdňovania poskytuje pacientovi bezpečnosť a potrebné pohodlie. 

V prípade potreby merania množstva objemu moču za určité obdobie, oceníte na fľaši odmerku. Fľašu na moč pravidelne čistite a dezinfikujte bežnými prostriedkami používanými v zdravotníctve.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 1,5 l

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A