Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Fľaša na moč pre mužov Urolis 1,5 l


Cena s DPH:
23,90€

Pri starostlivosti o ležiaceho muža sa stane vašim vynikajúcim pomocníkom špeciálna fľaša na moč so systémom zabraňujúcim vytekaniu tekutiny.

Fľaša na moč pre mužov Urolis s objemom 1,5 litra je jedinečná hygienická pomôcka pre osoby, ktoré sú pripútané na lôžko. Vo svojej kategórii vyniká špeciálne navrhnutým systémom, ktorý zabraňuje vylievaniu moču. Násadka na fľašu obsahuje guľôčku, ktorá uzavrie otvor, a tým sa predchádza vyliatiu jej obsahu. Fľašu na moč vyprázdnite cez otvor na druhej strane, takže systém zachytávania moču von fľaši sa neporuší pri vylievaní ani pri čistení. 

Fľaša na moč pre mužov Urolis je vyrobená z kvalitného nerozbitného plastu a je bezpečnou zdravotnou pomôckou pre imobilných pacientov. Počas vyprázdňovania poskytuje pacientovi bezpečnosť a potrebné pohodlie. 

V prípade potreby merania množstva objemu moču za určité obdobie, oceníte na fľaši odmerku. Fľašu na moč pravidelne čistite a dezinfikujte bežnými prostriedkami používanými v zdravotníctve.

Objem fľaše na moč pre mužov: 1,5 l 

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: