Fitsedák - podložka na zdravé sedenie

Kód produktu: FS111

5 / 5

47,00 €
Skladom
47 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

 • 99% zákazníkov odporúča

Informácie o produkte

Máte sedavé zamestnanie? Fitsedák Vám umožní sedieť pohodlne po celý deň. Vďaka tejto výnimočnej inovatívnej sedačke už viac nebudete cítiť nepríjemnú bolesť chrbta a kĺbov, ktoré sa objavujú pri dlhodobom sedení. Patentovaná podložka na stoličku prirodzene optimalizuje vašu polohu v sede kedykoľvek a kdekoľvek sedíte.

Fitsedák Vám pomôže zdravo sedieť, pretože obnovuje prirodzené zakrivenie chrbtice a uvoľňuje bolesť dolnej časti chrbta, ktorá vzniká pri klasickom sedení, keď sa vaše svaly vyrovnávajú a napínajú pod telesnou hmotnosťou. 

Fitsedák je špeciálne sedadlo, ktoré jednoducho umiestnite na akýkoľvek povrch. Vzhľadom na unikátny patentovaný tvar kolísky, pomôcka pre zdravé sedenie zdvíha a podporuje stehná, podporuje zadok, znižuje tlak a napätie na kostrči a panvových kostiach, čím vám zabezpečuje prirodzené a správne držanie tela. 

Správne držanie tela počas sedenia

Zmierňuje bolesť chrbta Eliminuje bolesti krčnej chrbtice

Bolesti v dolnej časti chrbta?

Patentovaná podložka na stoličku prirodzene optimalizuje vašu polohu v sede kedykoľvek a kdekoľvek sedíte.

Fitsedák vám pomôže zdravo sedieť, pretože obnovuje prirodzené zakrivenie chrbtice a uvoľňuje bolesť dolnej časti chrbta, ktorá vzniká pri klasickom sedení. Krčná chrbtica je pri dennodennom sedení veľmi zaneprázdnenou časťou tela, čo často spôsobuje nepríjemnú bolesť krku.

Vďaka fitsedáku znížite tlak a napätie na kostrči či panvových kostiach.

Prečo používať Fitsedák

 1. Zmierňuje bolesť chrbta.
 2. Jedinečná podpora pre správne držanie tela počas sedenia.
 3. Znižuje tlak a napätie na kostrči a panvových kostiach.
 4. Poskytuje maximálny komfort pri sedení.
 5. Prírodná úľava od bolesti chrbta.
 6. Jedinečný patentovaný tvar pre prirodzenú úľavu od bolesti chrbtice a kĺbov.
 7. Využijete ho na každom type stoličky, v kancelárii, doma, v aute, aj pri sedení na zemi.
 8. Ľahký a kompaktný.
 9. Prenosný s pohodlnou rukoväťou.

Zmeňte vaše sedenie a zmeníte váš život.

Akonáhle sa posadíte na FIT sedák, podvedome sa narovnáte a zaujmete pozíciu pre zdravé sedenie. Okamžite pocítite, že tlak v oblasti chrbtice, bedrových kĺbov a zadku je nižší. V tejto pre telo prirodzenej polohe sa budete nielen lepšie cítiť, ale bude sa vám ľahšie dýchať a ani po niekoľkohodinovom sedení na tejto jedinečnej polohovacej podložke nebudete cítiť bolesť ani únavu. 

Kde môžete používať Fitsedák

 • v práci, v kancelárii
 • doma
 • na letisku, aj v lietadle
 • v aute
 • v prírode
 • počas tehotenstva
 • počas meditácie
 • pri športe

Fitsedák nie je vankúš ani poduška na stoličku. Ide o špeciálnu pomôcku pre zdravé a prirodzené sedenie človeka. Pri vývoji boli patentované 2 inovatívne technológie – APS Technology a Advanced Core Materials, ktoré zabezpečujú, že po posadení sa na Fitsedák automaticky zaujmete správne držanie tela bez ohľadu na povrch, na ktorom sedíte. 

Odborníci odporúčajú používať Fitsedák každému, kto strávi väčšinu času v sede. Špeciálna sedačka vám pomáha udržať správnu pozíciu tela pri sedení, čím dokážete predchádzať napríklad skolióze. 

Nebojte sa, že sa Fitsedák pod vami rozpadne. Výrobok je vyrobený z polyuretánovej peny s otvorenými bunkami s pevným, priedušným poťahom, na dotyk veľmi príjemnej tkaniny. Použité materály sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali jedinečný pocit pri sedení po celý deň.

Fitsedák je unikátna pomôcka, vďaka ktorej budete mať počas sedenia správne držanie tela a maximálny komfort pri svojej práci. Už viac nepocítite napätie a tlak z dlhodobého sedenia. 

Pozrite si krátke video, kde všade a ako môžete FitSedák použiť

 

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A